^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Zaķēnu” grupa ciemojās Ropažos, Ekoskolas programmas ietvaros

PII „Pienenīte” aizritējuši 9 spraigi 2014./2015.m.g mēneši. „Zaķēnu” grupa šajā mācību gadā lielu uzmanību pievērsa EKO – skolas projektam. Grupas rīkotie pasākumi, ekskursijas, mācību uzdevumi, bērnu un vecāku kopīgie projekti atspoguļoja projekta uzdevumus. Grupas darbu atzinīgi novērtēja iestādes vadība, piešķirot atzinības rakstu „Aktīvākajai grupai EKO –skolas projekta realizēšanā”.

Pēdējā maija nedēļā „Zaķēnu” grupai iesākās ar patīkamu notikumu - ciemošanos Ropažu PII „Annele”, kas arī ir piedalās Ekoskolas projektā, un ir ieguvusi Ekoskolas projekta zaļo karogu.

 

„Zaķēnu” grupai šis ir jau otrais Ekoskolas pasākums ārpus savas iestādes telpām. Pirmais mūsu pasākums bija grupas organizētā ekskursija uz Getliņu atkritumu savākšanas poligonu, kur uzzinājām kā notiek sadzīves atkritumu glabāšana, kā rezultātā tiek iegūta elektroenerģija, gāze, un siltums, ko lietderīgi izmanto lielajās siltumnīcās, kur aug un dod bagātīgu ražu garšīgie Getliņu EKO tomāti.

RKIC noskatījāmies sagatavošanas grupu koncertu. Koncerta noslēgumā nodziedājām „Pienenītes” mīļdziesmiņu un uzdāvinājām PII „Annelei” no otrreiz lietojamiem materiāliem gatavotu pienenes pūku.

PII „Annele” savu bērnu priekam, kā arī ciemiņu izklaidei bija sagatavojusi interesantas aktivitātes. Kopā ar „Anneles” bērniem piedalījāmies jautrajā dažādu transporta līdzekļu (velo,skrejritenis, lecamā bumba, ķerra) vadīšanas stafetē, aplūkojām, iepazinām, sēdāmies dažādos transporta līdzekļos (ugunsdzēsēju, „Moskviča”, „Žiguļa”, policijas, rallija automašīnās, uz motocikla un kvadracikla).

Baudot saulaino laiku un vērojot gleznainos Lielās Juglas upes krastus, devāmies uz Ropažu estrādi, kur iesaistījāmies rotaļās, veidojām puzli no piena pakām, piedalījāmies stafetēs ar noslēpumu.

Lielu prieku bērniem un arī mums pieaugušajiem sagādāja izbrauciens zirga Dukāta pajūgā pa senā Ropažu parka takām.

Laiks aizritēja ātri un mēs atvadījāmies no PII „Annele” vadītājas, metodiķes, Zaļā rūķa un viesmīlīgajām skolotājām, lai patīkamu iespaidu pavadīti dotos mājupceļā.

 

„Zaķēnu” grupas skolotāja Inese Blagova

Vairāk bilžu no šī pasākuma varat skatīt šeit

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"