^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ekobarotavas PII „Pienenītē"

Februāra mēnesī PII „Pienenīte” ziemīgo apkārtni krāsaināku padarīja putnu barotavas, kas pagatavotas no dažādiem otrreiz lietojamiem materiāliem.

Piedaloties Ekoskolas projektā, dažu aktivitāšu realizēšanā aktīvi iesaistām arī bērnu vecākus. Mūsu 2014./2015.m.g. Ekoskolas projekta tēma ir ATKRITUMI. Tēmas ietvaros katras grupiņas uzdevums bija izgatavot savu Ekobarotavu no otrreiz lietojamiem materiāliem. Vecāku un audzinātāju radošā izdoma, kā arī praktiskā domāšana un otrās dzīves piešķiršana dažādiem materiāliem ir neizmērojama.

 

Putnu barotavu izvietošana PII „Pienenītes” teritorijā rosina bērnus izprast rūpes par putniņiem ziemā. Āra pastaigas laikā katra grupiņa ar audzinātāju veic vērojumus, kādi putniņi ir atlidojuši (kādi putniņi ir atlidojuši tieši pie konkrētās grupiņas barotavas), kā putniņi ēd graudiņus, kā reizēm sakašķējas …

Esam lepni, ka mūsu skaistajās barotavās „viesojās” ne tikai zvirbuļi un zīlītes, bet arī sīļi.

Liels paldies audzinātājām un vecākiem par radošo un atbildīgo pieeju otrajam Ekoskolas projekta mājasdarbiņam. Turpmākie izaicinājumi vēl sekos!

 

Vadītājas vietnieces metodiskajā darbā Santa Šika un Evija Kubile

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.