^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Cepuru ballīte” PII „Pienenītes” filiālē Bērzu ielā...

Saulainajā 23.maija pēcpusdienā Vālodzēs, Bērzu ielā valdīja neierasta rosība. PII „Pienenīte” jaunākā vecuma grupiņas „Ķipari” un „Ezīši” svinēja savu „mazo izlaidumu”. Bērnu vecāki un grupiņu audzinātājas to bija iecerējuši veidot kā Dārza svētku – Cepuru balli.

Par lielu prieku vecākiem, katrs bērniņš saņēma jauku, sirsnīgu apliecību ar mazliet nenopietnu, bet tomēr nopietnu bērniņa prasmju raksturojumu. Vecākiem tika pasniegti pateicības raksti par atsaucību, palīdzību un sadarbību mācību gada laikā. Vecāki saņēma visa mācību gada laikā tapušos savu bērnu radošos mākslas darbus, ko apskatot, ikviens no vecākiem varēja secināt, ka bērni ir izcilām mākslinieciskām dotībām apveltītas un nenoliedzami ģeniālas personības. Liels paldies audzinātājām par idejām un palīdzību bērnu radošo darbiņu tapšanas procesā!

Kad bija noslēgusies nelielā informatīvā daļa, sākās Cepuru ballīte. Liels prieks, ka gatavojušies bija visi bērnu vecāki, izgatavojot vai uzlabojot dažādus cepuru modeļus. Protams, ka skaistas cepures bija arī audzinātājām un auklītēm.

 

Lai arī valdīja liels karstums, bērni un vecāki tomēr centās aktīvi iesaistīties dejās un rotaļās. Skanot dziesmām „Pieneņpūkas” un „Karlsons”, pieaugušie par prieku bērniem pūta ziepju burbuļus.

Lai simboliski akcentētu, ka pasākums tomēr ir „mazais izlaidums” un ka bērni rudenī dosies jaunu piedzīvojumu meklējumos jaunās grupiņās, gaisā tika laisti baloni.

Pasākuma laikā abu grupiņu vecāki teica lielu paldies savām lieliskajām, vislabākajām audzinātājām un auklītēm, dāvinot ziedus, diplomus un interesantus bērniņu grupu foto.

Mēs - „Ķiparu” un „Ezīšu” vecāki vēlreiz gribam pateikt mīļu paldies savām brīnišķīgajām audzinātājām un auklītēm par rūpēm, mīļumu, gādību un sirsnību visa gada garumā. Mēs bijām droši, ka mūsu bērni ir drošās un gādīgās rokās. Paldies, ka allaž mūs informējāt par mūsu bērnu priekiem un reizēm arī neveiksmēm.

Lai arī mācību gada sākumā daudzi vecāki bija nobažījušies par to, ka neesam „Lielajā Pienenītē”, tomēr ļoti ātri bažas pazuda. Vālodzēs bija ļoti jauki un mīļi – gandrīz kā mājās. Bērnu abas grupiņas bieži gāja ciemos viena pie otras, kopīgi brokastoja un devās ārā. Mācību gada laikā bija iespēja fotografēties un noskatīties jaukas teātra un cirka izrādes, par ko bērni pēc tam runāja nedēļām ilgi. Nākot pakaļ saviem bērniem, allaž varējām apskatīt viņu jaunākos mākslinieciskos veikumus.

Mazie „Ķipari” un „Ezīši” ir guvuši brīnišķīgus iespaidus, prasmes un piedzīvojums visa mācību gada garumā. Esam gatavi „Lielajai Pienenītei”! Gaidiet mūs, rudenī būsim klāt – pa vasaru izauguši, skaisti, mīļi un gudri! Paši labākie bērni!!!

Mazie, mīļie „ĶIPARI”, „EZĪŠI” un viņu jaukie vecāki

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.