^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Labās tradīcijas tiek turpinātas….

Papildus pārējām mūsu iestādes jaukajām tradīcijām, jau otro gadu realizējam sportiski aktīvo tradīciju, piedaloties „Nordea” maratona 5 km skrējienā.

Šā gada 18.maijā sportiski noskaņotā PII „Pienenīte” komanda – vadītājas vietniece metodiskajā darbā Santa Šika, sporta skolotājas Tatjana Trofimova un Agnese Šķerberga, pirmsskolas skolotājas Dace Sarkane, Agnese Nogobode, Romanda Gailiša, Marika Pumpure, Anna Lušņicka , mūzikas skolotāja Agnese Budreika, lietvedis Kristaps Ivanovskis un sargs Mārtiņš Jaunzems, skolotāju palīgs Vija Vanaga, asistente Anastasija Pomozova veiksmīgi „pievarēja” šo distanci un ieguva piemiņas medaļas. Papildus pārbaudījumu mums sarūpēja karstais laiks, kas padarīja 5 km skrējienu nedaudz grūtāku.

Patiess prieks, ka šogad mūsu aktīvo sportistu pulciņam ir pievienojušies jauni dalībnieki no iestādes darbinieku vidus, kā arī apzinīgi realizējām pagājušā gada uzstādīto mērķi – labot rezultātus.

Patīkams pārsteigums un liels atbalsts karstajā skrējienā bija arī mūsu aktīvie fani, vadītāja Lelde Sturme un baseina operatore Liena Vahšteine.

Šo sportisko tradīciju esam apņēmušies turpināt , kā arī centīsimies, lai skrējēju pulciņš aug vēl kuplāks.

Liels paldies Stopiņu novada domei par atbalstu un par iespēju piedalīties „Nordea” maratonā. Paldies arī mūsu PII „Pienenīte” sporta skolotājām par ierosinājumu piedalīties „Nordea” maratonā un visiem mūsu līdzjutējiem, kas juta līdzi un turēja īkšķus.

Santa Šika, PII „Pienenīte” vadītājas vietniece metodiskajā darbā

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.