^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ugunsdrošības nodarbības “Pienenītē”

19.februāris “Zvaigznīšu’’ grupai bija īpašs .Bērni apmeklēja  iestādē organizētu ugunsdrošības nodarbību . Tur mūs sagaidīja Rīgas Grīziņkalna Brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrības pārstāvji. Bērni ļoti ieinteresēti klausījās ugunsdzēsēju stāstījumā, kā arī atbildēja uz uzdotajiem jautājumiem, skatījās attēlus ,ko rādīja pārstāve no ugunsdzēsēju biedrības. Visvairāk bērnus iepriecināja tas ,ka paši varēja piemērīt ugunsdzēsēja ekipējumu, kurš nemaz nebija viegls, tā bērni secināja. Un tomēr neskatoties uz to, bērni bija priecīgi to uzvilkt ar ugunsdzēsēju palīdzību.

Ar lielu degsmi bērni izmēģināja darbībā ugunsdzēšamo aparātu. Nodarbība bija pamācoša ikdienā noderīga.  Grupā tika pārrunāts par dzirdēto un redzēto .Visi tagad zina uz kādu telefona numuru  jāzvana, lai  izsauktu ugunsdzēsējus, jo tika uzskatāmi parādīts (viena mute ,viens deguns ,divas acis) ,tātad -112.Tāpat bērni turpmāk zinās ko drīkst un ko nedrīkst darīt ikdienā ,sadzīvē ,lai izvairītos no nelaimes gadījuma.

                                             “Zvaigznīšu” grupas skolotāja Lauma Zandere.

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.