^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Draudzības dienas nepieradinātā modes skate.

12. februāra rīta cēliens pilns satraukuma -pirmo reizi būs jāparāda pašu darinātie tērpi izzinošā un atraktīvā pasākumā.

„Knīpas un knauķu” un „Taurenīšu” grupas bērni kopā ar vecākiem bija izveidojuši tērpus no otrreiz pārstrādātiem materiāliem. Tomēr bija arī daži bērni, kas izvēlējās savu tērpu vai aksesuāru veidot pirmsskolas izglītības iestādē patstāvīgi, bez pieaugušo palīdzības. Paši liekot lietā visas savas zināšanas un iztēli. Draudzības dienas pasākumā “ Neparastā modes skate” pārsvarā dominēja otreiz pārstrādāts materiāls - plastmasa, kartons un papīrs.

Tērpos rotājās radoša izdoma,  dažādas krāsas, čaukstēja materiāli, un galvenais - pozitīvas un krāsainas emocijas.

Modes skates tērpos vērojām gan ikdienas apģērbu, gan vakartērpus, kā arī visneiedomājamākās idejas – uz skati ieradās viduslaiku bruņinieki, filmu un pasaku varoņi: Supermens, vīri melnā, Sarkangalvīte stilizētos tērpos. Neatņemama sastāvdaļa bija arī tērpu aksesuāri – cepures, somas un somiņas, rotaslietas un citi aksesuāri.

Pasākuma ietvaros tika organizēta modes skates defilē uz mēles. Demonstrējot savus tērpus  bērnos bija jaušams lepnums, pārliecība par sava tērpa  košumu, oriģinalitāti, neatkārtojamību. Dažiem bērniem bija vienāds tēls, bet tērpi ļoti atšķirīgi.

             Bērni ne tikai piedalījās modes skatē, bet arī dziedāja dziesmas, dejoja draudzības dejas un priecājās pēc pasākuma, gaismas ballītē. Gaisā bija jaušams bērnu prieks! Par pasākumu mums atgādina izstāde, kas tika veidota no neparastās  modes skates tērpiem, un tos mēs aplūkojam ik reiz, kad dodamies tai garām.

Būtiskākais pasākumā  bija:

  • draudzības vēstījums - draudzēties var arī ārpus grupas!;
  • tērpi var būt arī neparasti un no dažādiem materiāliem (lai arī vairākkārt nav uzvelkami);
  • būt ikkatram pamanītam, uzdrošināties demonstrēt savu tērpu – iet pa skatuvi, pozēt un smaidīt.

            Visi kopā sakām lielu paldies, mūsu radošajai un atsaucīgajai mūzikas skolotājai Agnesei, par iespēju piedzīvot un baudīt, šādu neparastu draudzības dienas pasākumu. Liels paldies vecākiem par atbalstu  un kopīgi  ar bērniem gatavotajiem tērpiem pasākumam

“Taurenīšu” grupas skolotāja Ineta un “Knīpu un knauķu” grupas skolotāja Aiga

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.