^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Elektrodrošības nodarbības “Pienenītē”

Jau vairākus gadus AS "Sadales tīkls" darbinieki stāsta Latvijas bērniem cik laba un vērtīga, bet vienlaicīgi arī bīstama var būt elektrība.

Šogad februārī grupām “Gliemežīši”, “Rūķēni, “Kāpēcīši”, “Mārītes”, “Lācēni” un “Burtiņi” notika interesantas, izzinošas nodarbības kuras vadīja ST  projektu nodaļas vadītājs Mārtiņš Ozols.

Izmantojot interaktīvās tāfeles iespējas, bērniem tika rādīti dažādi uzdevumi par elektrodrošību. Bija jānosaka, vai attēlotā situācija ir droša, vai nē un ar dažādu kustību palīdzību jāparāda savs viedoklis, jāpamato kāpēc. Stāstīja kā ikdienā novērtēt bīstamas situācijas, lai pasargātu sevi un apkārtējos no nelaimes. Stāstīja, ka, ja redz pazīmes, kas norāda par bīstamu situāciju, nekavējoties ir jāinformē pieaugušie.

Mācīja atpazīt brīdinošās zīmes uz elektrības sadales skapjiem.

Pēc izzinošās daļas sekoja izklaide, jautra un pamācoša dziesma par elektrodrošību.

Nodarbības noslēgumā bērni varēja izpētīt un uzlaikot ST elektriķu aprīkojumu.

Paldies par saistošo nodarbību!

 

Grupas “Burtiņi” bērni un skolotāja Ingrīda Pārupe

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.