^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ciemos pie kolēģiem – Gaismas internātpamatskolā

Turpinot iepazīt Stopiņu novada skolas, februārī PII „Pienenītes” vadītāja Lelde Sturme un atbalsta komanda : vadītājas vietniece metodiskajā darbā Evija Kubile, psihologs Evita Anča, speciālais pedagogs, logopēds Inga Šnukute un logopēds Daina Liepiņa apmeklēja Gaismas internātpamatskolu. Vislabākais iespaids un patīkamākās atmiņas par kādu vietu, iestādi paliek, ja esi mīļi gaidīts viesis. 

Gaismas internātpamatskolā audzēkņi kvalificētu speciālo pedagogu vadībā mācās, dzied, dejo, sporto, apgūst pirmās darba iemaņas, un vispusīgi sevi pilnveido.

Lai arī ikdiena šajā skolā ir saspringta, škiet, ka pedagogi par savu darbu un pieredzi runā ar vieglumu un neviltotu mīlestību. Ciemojoties iestādē, priecēja skolotāju un viņu palīgu lielā profesionalitāte un pieredze, kā arī spēja ieinteresēt un aizraut bērnus darboties. Darba metodes Gaismas internātpamatskolā daļēji sasaucas ar pirmsskolas pedagogu darba metodēm.

 

Iedvesmoja skolotājas Aelitas nesavtīgais devums bērniem, un pacietība pildīt šo grūto un ļoti vajadzīgo darbu, kā arī  dažādie metodiskie materiāli. Izmantojām iespēju ieskatīties mūzikas terapijas nodarbībā un vērojām logopēda nodarbību.

Ciemojoties skolā apskatījām skolas mācību, atpūtas un sadzīves telpas, kuras pilnībā ir izremontētas gaišas un mājīgas. Prieks bija uzzināt, ka Gaismas internātpamatskola aktīvi veicina skolēnu integrācijas procesu sabiedrībā. Gaismas internātpamatskolas audzēkņi kopā ar mājturības skolotāju bija sarūpējuši mums garšīgu pārsteigumu.

Vēlamies teikt lielu paldies viesmīlīgajai skolas direktorei Vitai Felsbergai un visiem skolas skolotājiem par sirsnīgo sagaidīšanu.

 Paldies par noorganizēto tikšanos ar skolas vadību, skolotājiem un interesanto ekskursiju pa skolu. Viesošanās noslēgumā diskutējām par speciālās izglītības jautājumiem, dalījāmies pieredzē un plānojām sadarbības iespējas starp iestādēm.

 

PII „Pienenīte” atbalsta komanda

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.