^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Skani mana valodiņa”

21.Februārī visā pasaulē tiek atzīmēta starptautiskā dzimtās valodas diena. No 17. – 21. februārim PII „ Pienenīte” tēma bija „Skani mana valodiņa”, kuras ietvaros grupa „Burtiņi” kopā ar audzinātāju un mūzikas skolotāju Agnesi, devās ārpus bērnu dārza teritorijas, lai intervētu vietējos iedzīvotājus un noskaidrotu, kāda ir viņu dzimtā valoda. Kā arī uzzinātu vai intervētie ļaudis zina kādu svešvalodu.

Rezultātā 10 intervētie, no kuriem 5 bija sievietes un 5 vīrieši, dzimtā valoda 7 bija latviešu valoda un 3 krievu valoda. Kā zināmā svešvaloda minētas tika, gan krievu valoda, gan angļu, gan vācu.

Skolēns Roberts zināja arī norvēģu valodu, kas bērniem likās visinteresantākā. Iedzīvotāja Elga iepazīstināja bērnus ar dažiem latīņu valodas vārdiem.

„Burtiņu” grupas audzēkņi saka paldies visiem, kas piekrita intervijai.

Digne Mote - Stelpe

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.