^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Psihologu tikšanās „Pienenītē”.

Februāra sākumā PII „Pienenīte” uzņēma psihologus, kuri savā darbā izmanto smilšu spēles terapijas metodi.

2013. gada decembrī , noslēdzot Lindes fon Keizerlinkas tālākizglītības programmu „ Smilšu spēles bilžu valoda”, vienojāmies ar kolēģiem un apmācības grupas vadītājām, apmācīttiesīgām smilšu spēles psihoterapeitēm Vitu Kārkliņu un Līgu Rāviņu, tikties arī turpmāk. Par tikšanās mērķi tika izvirzīta grupas supervīzijas organizēšana un iepazīšanās ar kolēģu prakses vietām.

Uz pirmo šādu tikšanos ar PII „Pienenīte” vadītājas Leldes Sturmes atbalstu, aicināju kolēģus savā darba vietā.

 

Smilšu spēles terapijas psihoterapeiti un metodes lietotāji daudz interesējas par dažādiem simboliem, tāpēc viesiem ļoti saistošs bija iestādes vadītājas L. Sturmes runā iekļautais stāsts par Stopiņu novadu un tā simbolu bruņurupuci. Bruņurupucis mūsu apmācības grupai ir īpašs simbols, jo šo simbolu pirmajā apmācības seminārā pirms diviem gadiem saņēmām dāvanā no pasniedzējām Vitas un Līgas.

Ar muzikālu priekšnesumu mūs priecēja mūzikas skolotāja Līga Kurzemniece un „Kāpēcīšu” grupiņas bērni. Viesiem tika piedāvāta iespēja izmēģināt zīmēšanas uz ūdens mākslu, kā arī iepazīstināju viesus ar iestādi.

Dienas turpmāko daļu veltījām savu profesionālo kompetenču pilnveidošanai, piedaloties Vitas Kārkliņas un Līgas Rāviņas vadītajā grupas supervīzijā.

Kopumā diena pagāja emocionāli pozitīvā un profesionāli vērtīgā gaisotnē, ko savās atsauksmēs iestādes viesu grāmatā atzīmēja arī kolēģi.

PII „Pienenīte” psihologs

Evita Anča

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.