^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Sirsnīgo disko tērpu modes skatē „Zaķēnu” grupā

Valentīndienas priekšvakarā 12. februāra pēcpusdienā PII „Pienenīte” „ Zaķēnu” grupa pārtapa par modes demonstrāciju zāli. Šeit valdīja liela rosība, visi gatavojās no eko materiāliem gatavoto disko tērpu modes skatei.

Kamēr tērpu demonstrētāji- šarmantās zaķēnu meitenes un elegantie zaķēnu puiši, ietērpās Stopiņu novada slavenu modes mākslinieku modelētajos un gatavotajos tērpos, disko dīdžejs Dainis Gabriels uzstādīja skaņu iekārtas, piemeklēja mūzikas ierakstus, uzstādīja gaismas prožektorus, draudzīgi noskaņotā žūrija: Jeļizaveta Vanzoviča, Diāna un Mārtiņš Ozoli apspriedās par tērpu vērtēšanas kritērijiem un modes skates dalībnieku apbalvošanu.

Atskanot maģiskiem vārdiem: „Modes šovs var sākties!”, sākās modeļu demonstrēšana. Šīs sezonas aktualitāte – tērpi, kas darināti no eko materiāliem. Šis materiāls ir brīvi pieejams, viegli modelējams un, domāju arī ērti nēsājams. Bet galvenā priekšrocība šiem tērpiem ir zemā pašizmaksa.

Žūrijas komisija atzinīgi izteicās un augsti novērtēja oriģinālos, asprātīgos, izdomas bagātos tērpu modeļus un visus dalībniekus apbalvoja ar pateicības rakstiem un zelta medaļām.

Pēc tērpu demonstrēšanas visi iejutās diskotēkas atmosfērā un disko ritmos.

Lielu paldies sakām visiem „Zaķēnu” grupas vecākiem –„sirsnīgās modes skates tērpu modelētājiem un atsaucību un aktīvu piedalīšanos pasākuma tapšanā un veiksmīgā norisē.

 

 

„Zaķēnu” grupas skolotājas Inese un Antonija

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.