^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Mana drošība

10.februārī pie mums „Pienenītē” viesojās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Diāna Vilciņa, lai sagatavošanas grupu bērniem atgādinātu drošības iemaņas, kas ievērojamas ikdienā.

     Lai bērni justos pasargāti un dzīvotu ar pārliecību, ka nekas ļauns nenotiks, pasākumā „Mana drošība ” policijas pārstāve runāja par drošību mājās, uz ielas, interneta vidē, darbojoties ar elektroierīcēm, svētku laikā, kad tiek izmantota pirotehnika.

 

Prieks par to, ka mūsu sagatavošanas grupu bērniem ir labas zināšanas, kā jāuzvedas tad, kad esi viens mājās, kā jāatbild, ja kāds zvana pie durvīm, ko nedrīkst darīt, ja nav pieaugušo tuvumā un citas svarīgas lietas, kas saistās  ar drošību.

   Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Diāna Vilciņa visiem sagatavošanas grupu bērniem un skolotājām bija sarūpējusi atstarotājus kā arī iestādei tika 48 atstarojošās vestes bērniem, kuras varēs izmantot visas grupas, ejot pastaigā ārpus iestādes vai braucot ekskursijā.

Paldies, Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Salaspils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore Diāna Vilciņa par viesošanos „Pienenītē” un vienmēr ļoti aktuālo sarunu ar bērniem par drošību.

 

Administrācija

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.