^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Stopiņu novada jaunieši-labiekārtošanas darbu veicēji PII ‘’Pienenītē’’

Jau vairākus gadus pēc kārtas katru vasaru PII ‘’Pienenenītē’’ čakli rosās novada jaunieši vecumā no 13-18 gadiem. Šajā vasarā strādāja īpaši liels jauniešu skaits jūlijā- 24 , bet augustā 14 skolas vecuma jaunieši. Meitenes strādāja grupās par skolotāju un auklīšu palīgiem, kur darba procesā apguva gan telpu uzkopšanas iemaņas, pasmes pareizā trauku mazgāšanā ar trauku mazgājamo mašīnu un arī gultu klāšanā, kā arī praktizējās darbā ar pirmsskolas vecuma bērniem.Meitenes kopā ar bērniem spēlēja dažādas kustību un sižeta-lomu rotaļas, palīdzēja mazajiem bērniem veidot pašapkalpošanās iemaņas, kā arī uzkrāja pieredzi no skolotāju darba pienākumiem.

Zēni pamatā strādāja pie mēbeļu pārvietošanas, logu mazgāšanas un teritorijas sakopšanas darbiem. Daži jaunieši neslēpa to, ka šādus darbus darīja pirmo reizi dzīvē. Bet katrs apgūtais darbiņš noderēs ģimenēs veicot mājsaimniecības darbus, gan arī citā darba vietā. Jaunieši sniedza neatsverami svarīgu palīdzību grupu telpu sakārtošanā pēc veiktajiem remontdarbiem. Bez novada jauniešu darbaspēka mums būtu daudz grūtāk iestādi sakopt un sagatavot jaunajam mācību gadam, jo vasaras periodā lielākā kolektīva daļa atrodas atvaļinājumos un iestādē strādā tikai viens apsaimniekotājs. Šajā darba procesā jaunieši apguva ne tikai darba iemaņas, nopelnīja algu, bet arī iemācījās darba kultūru, kas ir svarīgi, veicot jebkuru darbu. Vasaras laikā apgūtās iemaņas arī nodarēs tālākajā darba karjeras veidošanā. Tādēļ, saku lielu PALDIES savā vārdā, darba vadītāju Evijas Kubiles un Santas Šikas, kā arī visa kolektīva vārdā jauniešiem , kuri labiekārtošanas darbus veica PII ‘’Pienenītē’’. Gaidīsim jūsu atbalstu arī nakamajā vasarā!

 

PII ‘’Pienenīte’’ vadītāja: Lelde Sturme

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.