^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Lieldienu aktivitātes

Par tradīciju mūsu iestādē kļuvušas dažāda veida aktivitātes Lieldienas ieskandinot.

Šogad tās aizsākās jau 9.04. „Pienenītes” filiālē, kur mazie „Ķipari” un „Ezīši” gāja rotaļās ar grupu skolotājām un mūzikas skolotāju Elīnu, kā arī ripināja olas un sportoja kopā ar Lieldienu zaķi, - sporta skolotāju Romandu.

Lieldienu aktivitātes turpinājās 16.04. un 17.04. pārējām „Pienenītes” grupām. Gan mazie, gan lielie bērniņi jaunajā sporta zālē „devās uz mežu meklēt zaķi”, meklēja olas un ripināja tās, kā arī pārbaudīja savus spēkus dažādās stafetēs kopā ar krāšņajiem Lieldienu zaķiem - sporta skolotājām Taņu un Agnesi, kā arī studenti Olgu.

 

Jaunajā mūzikas zālē bērnus sagaidīja mūzikas skolotājas – Lieldienu rūķis – sk.Agnese, tika pamodināta vistiņa – sk. Līga un Zaķu migā bija noslēpies Lieldienu zaķis – sk.Gunta. Mūzikas skolotājas bija „uzbūrušas” interesantu, darbīgu un pārsteiguma mirkļiem bagātu sižetu par Lieldienām.

Paldies radošajām un ideju bagātajām sporta un mūzikas skolotājām par jaukajām Lieldienu aktivitātēm.

Vadītājas vietnieces metodiskajā darbā Santa un Evija

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.