^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Tehnoloģiju dienas “Pienenītē”

Mūsdienās tehnoloģijas ir sastopamas ik uz soļa un tās ir lielisks palīgs, lai apgūtu jaunas lietas, kā arī padara rotaļāšanos atraktīvāku.  5. marta pēcpusdienā pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" bērni kopā ar vecākiem izzināja tik plašo un interesanto tehnoloģiju pasauli. Tika pētīti kukaiņi ar bezvadu mikroskopiem. Izmantojot robobites un flomāsterus, bērni iemēģināja, kā tas ir - veidot zīmējumus ar robotiņu palīdzību. Tika izveidotas milzīgas vilciena sliedes, un uz tām darbināts "gudrais" vilciens. Veiktas Dash robotu stafetes un bez ievērības nepalika arī dejojošais robots.

 Gatavojoties tehnoloģiju pēcpusdienai, marta pirmo nedēļu bērnudārzā pasludinājām par tehnoloģiju nedēļu. Tās laikā visām grupām bija uzdots izpētīt un izgatavot  bērniem pašiem vai kopīgi ar grupas skolotājām, iesaistot vecākus, kādu sev tīkamu, kustīgu ierīci. Esot Ekoskolai un turpinot zaļo domāšanu, aicinājām izmantot otreizlietojamu materiālu savas izvēlētās tehno ierīces, spēles vai aktivitātes pagatavošanai. Visi bija ļoti čakli pastrādāji, kas vainagojās brīnišķīgā izstādē iestādes gaitenī pie galvenās ieejas. 5.marta pēcpusdienā ģimenes tika aicinātas izzināt gan pašu veidotās kustīgās tehnoloģijas, gan mūsu pirmsskolas skolotājas Diānas Škutānes veidoto izzinošo filmiņu, gan “Starptautiskās inovācijas skolas”  robotikas paraugdemonstrējumus.

 Fotogrāfijas var aplūkot https://failiem.lv/u/7pk2yj2a

 

 Vadītājas vietniece izglītības jomā Evija Konstantinova sadarbībā ar Starptautiskās Inovāciju skolas Sabiedrisko attiecību vadītāju 

Andu Sergejevu 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"