^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Spārīšu” grupā Margaritas Stārastes simtgadei veltīta grāmatu izstāde

Pēc skolotāju aicinājuma un sadarbībā ar „Spārīšu” grupas vecākiem, grupā tika izveidota Margaritas Stārastes simtgadei veltīta ilustrēto un sarakstīto grāmatu izstāde. Grupas tēti un māmiņas ir saglabājuši savas bērnības grāmatiņas un prieku atnesa izveidotajā izstādē, lai ieinteresētu un iepriecinātu bērnus ar viņu bērnībā lasītajām grāmatiņām.

 

Margarita Stāraste bija vairākās paaudzēs iemīļota bērnu bilžu grāmatu ilustratore un tekstu autore. Ilustrācijas tapušas arī vairāk nekā 40 citu autoru darbiem. Daudzas no tām Margarita Stāraste arī uzrakstījusi, tā radot prieku un pirmo iepazīšanos ar grāmatu daudzām Latvijas bērnu paaudzēm.
Vēl arvien Zīļuks, Tince, Pintiķi, rūķi, sniegavīri, dažādie kukainīši un citi rakstnieces radītie tēli priecē jaunos lasītājus un sniedz pirmo ieskatu plašajā pasaulē.

Paldies vecākiem par sadarbību izstādes tapšanā!

PII „Pienenīte” radošā komanda

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.