^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Valentīna diena „Pienenītē”

 

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, sagatavošanas grupām „Saulītes”, „Gliemezīši” un „Kāpēcīši” skolotājas Anna, Romanda un Rita nolēma rīkot sadraudzēšanās pasākumu „Draudzības svētki”.

Lai veicinātu pozitīvas atmiņas par draugiem un bērnudārza gaitām, pasākuma laikā bērniem bija lieliska iespēja radoši izpausties, darinot sirsniņas no dažādiem materiāliem, padejot Limbo deju, iet rotaļās,kā arī piedalīties citās aktivitātēs.

Bērni kļuva saliedētāki , ejot pa mūsu iestādes gaiteņiem, bērni pamāj un uzsmaida viens otram.

 

Arī citas PII „Pienenītes” grupiņas svinēja Valentīna dienu, „Mārīšu” grupas bērni kopā ar skolotāju Anitu un skolotājas palīgu Viju kopīgi cepa Valentīna dienas kūku, „Skudriņas” ciemojās pie „Podziņām”, „Burtiņi” skatījās multfilmas par draudzību, „Taurenīši” kopā ar skolotāju Lilliju,  ar sagatavotām dāvaniņām apciemoja tuvāk esošās grupiņas, kā arī apciemoja „Zaķēnus”, kur pirmsskolas gaitas turpina iepriekšējā mācību gada lielākie draugi, gāja rotaļās un cienājās ar kārumiem, „Knīpas un Knauķi” kopā ar skolotāju Daci visus apdāvināja ar pašu locītām sirsniņām.

Pastaigājoties pa iestādi , šķita, ka pie mums ir ciemojies svētais Valentīns, atnesis lielu grozu ar draudzību un mīlestību, kā arī uz visām kabinetu durvīm pielīmējis sirsniņas.

Lai mīlestība un draudzība pavada mūs  arī turpmākajā mācību gadā.

Vadītājas vietniece metodiskajā darbā Santa Šika

 

 Fotogrāfijas no pasākuma var skatīt šeit

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.