^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ceļojums uz Gaismas pili

24. novembrī, kad laukā mūs priecēja pirmais sniegs, PII „Pienenīte” grupas „Bitītes” bērni devās ekskursijā uz Nacionālo bibliotēku.

Pa ceļam vērojot apkārtni ,bērni savstarpēji diskutēja par Daugavu un tās tiltiem, televīzijas torni un daudz ko citu. Bibliotēkas celtne bērniem likās neparasta un iespaidīga. Mazie klausītāji un vērotāji bija pārsteigti par grandiozās ēkas telpām un to pielietojumu. Mums bija iespēja uzbraukt 11. stāvā, no kurienes pavērās skaists skats uz Vecrīgu no augšas. Bērni varēja saskaitīt Vecrīgas torņus.

Klausoties gides stāstījumā bērni uzzināja daudz ko jaunu. Bērni apskatīja pašu mazāko grāmatu un lielāko grāmatu, kāda ir šajā bibliotēkā, redzēja Dainu skapi un daudz ko interesantu.

Mūsu atklājums bija bērnu lasītava, kurā bija liels dažādu interesantu grāmatu un žurnālu klāsts. Bibliotēkas darbinieki rūpējas par lasīšanas veicināšanu un bērnu ieinteresēšanu grāmatu pasaulē.

Mēs skolotājas ceram, ka ieinteresējām bērnus lasīt un saudzīgi attiekties pret grāmatām.

Paldies vecākiem, kuri atbalstīja mūsu ieceri apmeklēt skaisto un moderno grāmatu glabātuvi.

 

Skolotājas Diāna Brauna un Dace Sarkane

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.