^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ciemošanās Rīgas Zooloģiskajā dārzā

Tuvojoties mācību gada noslēgumam, 21.maijā „Rūķēnu” grupa devās ilgi gaidītajā ceļojumā – pirmajā ekskursijā ar grupiņu. Ekskursijas gala mērķis bija Rīgas Zooloģiskais dārzs.

Rīts bija apmācies, vēss, bet tas nemazināja prieku gan par kopīgo braucienu, gan par drīzo tikšanos ar zvēru dārza iemītniekiem.

Kā vieniem no pirmajiem Zooloģiskā dārza apmeklētājiem, mums bija iespēja redzēt kā tiek pasniegta maltīte roņiem, lauku sētas iemītniekiem, kamieļiem, tropu mājas krokodiliem. Varējām vērot kā dzīvnieki brokasto.

Liels bija „Rūķēnu” pārsteigums, ieraugot žirafes. To vērojumam tika atlicināts daudz laika, jo bija iespēja redzēt žirafes no dažādiem skatu punktiem.

Ciemojāmies pie lāčiem – brūnā un baltā. Ne pa jokam „Rūķēnus” sasmīdināja divi nelieli pērtiķīši, kuri tā vien likās, ka bija gaidījuši kuplo bērnu pulciņu….

Savukārt, apciemojot lemurus , nespējām sekot līdzi to lēcieniem. Majestātiski uz mums noraudzījās tīģeri, šūpojot savas garās un strīpainās astes aiz stiklotās sienas.

Tropu māju apciemojot, valdīja neviltots prieks par visu redzēto : krokodiliem, bruņurupučiem, vardēm, krupjiem, čūskām, dažādiem kukaiņiem.

Ciemošanās laiks zvēru dārzā paskrēja nemanot, un pārrunājot, kas no redzētā ir piesaistījis visvairāk, devāmies mājup uz savu bērnudārziņu…

 

„Rūķēnu” grupas skolotājas Lidija Gaiķena un Gunta Baumane

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.