^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Deju pēcpusdiena „Pienenītē”

Tūdaliņ, tāgadiņ
Pastalnieki danco
Cits ar kurpēm, cits ar vīzēm
Cits ar basām kājām.

 

Deja ir pēdas pieskāriens zemei un rokas atvēršanās spārniem. Deja ir tautas un katra mūsu,- mans, tavs, stāsts, vēstījums. Ja tautasdziesmās viss tiek izpausts ar vārdiem, dejās visu izsaka kustība.

Šajā mācību gadā „Zvaigznīšu” grupā noorganizēju tautas dziesmu pēcpusdienu uz, kuru biju uzaicinājusi pārstāvi no LSIA ASPAZIJA, Ingūnu Barinovu. Tautasdziesmas mūs satuvināja. Radās interese par mūsu iestādi un tālāku sadarbību. Tā radās ideja noorganizēt tautas deju pēcpusdienu, kurā piedalīsies, gan mazie pirmsskolas deju kolektīva „Pūka” dejotāji un LSIA ASPAZIJA deju kopas dejotājas.

Un tā 21.maija pavasara diena Stopiņu novada PII „Pienenīte” bija īpaša. Iestāde gaidīja ciemiņus no Latvijas sieviešu invalīdu asociācijas ASPAZIJA. Ciemos bija atbraukušas Starptautiskās senioru deju kopas ASPAZIJA dejotājas, kuras vada Antra Zūkere. Viesus silti sagaidīja iestādes vadītāja Lelde Sturme, metodiķes Evija Kubile un Santa Šika.

Mūsu iestādes tautisko deju kolektīvs „Pūka”, kuru vada deju skolotāja Aiga Medne ciemiņus patīkami pārsteidza ar raito deju soli un jaukām dejām. Savukārt senioru kopa ASPAZIJA mūs iepriecināja ar citu tautu dejām. Pasākuma noslēgumā visi tika uzaicināti uz kopīgu Latviešu tautas deju „ Plaukstiņpolka”.

Biedrības LSIA ASPAZIJA aktīvās dejotājas labprāt vēlējās apskatīt iestādi, bet visu koncerta laiku iestādes foajē audzēkņu vecāki un darbinieki varēja priecāties par dažādiem daiļamatnieku darbiem, kurus ar mīlestību radījuši cilvēki ar invaliditāti. Paldies lieliem un maziem dejotājiem! Noteikti arī nākamajā mācību gadā sadarbību turpināsim.

 

PII „Pienenīte”

„Zvaigznīšu” grupas skolotāja

Lauma Zandere

 

Šeit varat apskatīt visas fotogrāfijas

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.