^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Turpinām ikgada tradīcijas…

Arī šogad, nu jau trešo gadu, pateicoties sporta skolotājas Agneses Šķerbergas idejai, mūsu aktīvā un kuplā PII „Pienenīte” komanda piedalījās 17.maija Lattelecom skrējienā.

Šogad komandā bijām 13, 10 PII ”Pienenīte” darbinieki, 2 bērni un viens pieaugušais ,kurus esam „aplipinājuši” ar veselīgu dzīvesveidu un sākuši pulcināt mūsu komandā.

Šogad , 17.maijs mūs pārsteidza ar lietu, vēju un aukstumu. Taču arī tas nebija šķērslis mūsu PII „Pienenīte” komandai.

Patiess prieks par to, ka izdevās realizēt pagājušā gada izvirzītos mērķus, 2 dalībnieki skrēja 10km distanci, pārējie pievarēja jau ierasto 5km distanci. Pagājušā gada rezultātus arī izdevās uzlabot, kā arī skrējēju pulciņam piebiedrojušies jauni dalībnieki.

Turpinot tradīcijas, arī šogad mūsu aktīvākā fane bija mūsu iestādes vadītāja Lelde Sturme, kas aktīvi uzmundrinot mūs atbalstīja pirms finiša taisnē.

Sirsnīgs paldies mūsu Stopiņu novada domei par atbalstu, nodrošinot mums autobusu, kā arī līdzfinansējot dalības maksu skrējienā, kā arī ietērpjot visu „Pienenītes” komandu pieneņu dzeltenajos krekliņos.

Liels paldies arī visiem mūsu atbalstītājiem, kas turēja īkšķus, un aktīvi mūs atbalstīja, neskatoties uz auksto un lietaino laiku.

Tiekamies nākamgad vēl kuplākā pulciņā!

 

Santa Šika

Stopiņu novada domes PII „Pienenīte” vadītājas vietniece metodiskajā darbā

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.