^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Lieldienu ieskandināšana

 

Kā jau katru gadu, arī šogad kuplā PII „Pienenīte” saime gaidījām Lieldienas, veicot dažādas gadskārtu ieražu aktivitātes.

Šogad Lieldienu ieskandināšana sākās agrāk nekā citus gadus. 27.aprīlī Lieldienu ieskandināšanu sākām PII „Pienenīte” filiālē ar mazajiem „Ezīšiem” un „Ķipariem”.

Mūzikas skolotāja Elīna kopā ar bērniem un skolotājām „vēroja” kā atmostas daba, klausījās, kas notiek mežā pēc ziemas un satika zaķi – pirmsskolas skolotāju Lailu. Visi kopā „devās” apciemot citus zvērus, ripināja oliņas un katrs izkrāsoja savu papīra olu.

Lieldienu ieskandināšana turpinājās 31.martā un 1.aprīlī.

 

Mūzikas zālē visa vecuma bērnus un pirmsskolas skolotājas gaidīja divi jauki zaķi – mūzikas skolotājas Gunta un Līga. Zaķi bērniem izstāstīja, kādus svētkus tie gaida, kas jāsarūpē Lielās dienas priekšvakarā. Ciemos atnāca arī viltniece lapsa – mūzikas skolotāja Kristīne. Lapsa padižojās ar savu krāšņo kažoku un paslepus noēda visas sarūpētās olas.

Bērni kopā ar zaķiem aicināja lapsu laboties, sliktos darbus atdarīt ar labajiem, kopīgi ejot rotaļās .

Sporta zālē visa vecuma bērnus un pirmsskolas skolotājas gaidīja trīs sportiski zaķi – sporta skolotājas Tatjana, Agnese un Irina. Sportiskie zaķi bija sagatavojuši dažādas aktivitātes. Bija jālien cauri „alai”, jāmeklē olas, jāripina un jāpūš tās, kā arī jāpiedalās citās aktivitātēs.

Pēc aktivitātēm katra grupiņa varēja nofotografēties pie skaistajiem Lieldienu noformējumiem. Sirsnīgs paldies Ulbrokas kultūras nama vadītājai un aktīvai mūsu iestādes māmiņai - Intai Kalniņai par palīdzēšanu „uzburt” Lieldienu noskaņas ar lielformāta Lieldienu zaķu attēliem.

Paldies radošajām, profesionālajām un atraktīvajām mūzikas un sporta, kā arī grupu skolotājām par jaukajām Lieldienu aktivitātēm.

 

Vadītājas vietniece metodiskajā darbā Santa Šika

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.