^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Mēs lepojamies

26.02. Pierīgas novada Izglītības, kultūras un sporta pārvaldē notika pirmsskolas izglītības iestāžu un vispārizglītojošo skolu pirmsskolas grupu pedagogu radošo darbu skate. Šāda skate notiek ik pēc diviem gadiem, turklāt šogad pieaugusi dalībnieku aktivitāte. Skatei tika iesniegti deviņpadsmit darbi par dažādām aktuālām tēmām pirmsskolā. Skate ir apliecinājums katra pedagoga individuālajai varēšanai, profesionalitātei un pieredze turpmākajam darbam. Saskaņā ar skates nolikumu žūrija darbu vērtēšanā akcentēja metodiskā materiāla aktualitāti un oriģinalitāti, praktisko pielietojamību un darba kvalitāti. Jau otro reizi mūsu pirmsskolas izglītības „Pienenīte” iestādi pārstāvēja pirmsskolas skolotāja Diāna Škutāne un ieguva skates laureāta diplomu. Šajā 2013./2014. mācību gadā mūsu pirmsskolas izglītības iestāde ir iesaistījusies eko skolu projektā. Šī gada tēma ir atkritumi – „Domā zaļi, dzīvo zaļi, šķiro zaļi”. Skolotāja Diāna Škutāne sagatavošanas grupu bērniem izstrādāja un prezentēja pedagogu radošo darbu skatē apjomīgu metodisko materiālu viktorīnai par šo tēmu. Viktorīnas mērķis bija sekmēt bērnu izpratni par atkritumu šķirošanu un radīt vēlmi piedalīties atkritumu samazināšanā, viktorīnas uzdevumi- sniegt priekšstatus par dabas piesārņojuma avotiem un sekām, atkritumu veidiem un to šķirošanu un pārstrādi.

Paldies skolotājai Diānai Škutānei par piedalīšanos pedagogu radošo darbu skatē. Sirsnīgi sveicam , kā arī ļoti lepojamies ar iegūto skates laureāta diplomu!

PII „Pienenīte” kolektīvs

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.