^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Stopiņu novada domes PII „Pienenīte” deju skatē

Pavasarīgi saulainais 11. marta rīts Stopiņu novada PII „ Pienenīte” mazajiem dejotājiem sākās ar lielu rosību un priecīgu satraukumu . Tautisko deju kolektīvs      „Pūka” bija gatavs lielajam notikumam- bērnu deju kolektīvu skatei, kas norisinājās Zvejniekciema kultūras namā.

Tur šogad pulcējās 9 Pierīgas pirmsskolas izglītības iestāžu kolektīvi no Ādažu, Mārupes, Inčukalna, Krimuldas, Saulkrastu , Stopiņu un Baldones novadiem, kā arī trīs Zvejniekciema vidusskolas kolektīvi .

Skati šogad vērtēja žūrija piecu žūrijas locekļu sastāvā – žūrijas priekšsēdētājs XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta „Līdz varavīksnei tikt” mākslinieciskais vadītājs, deju skolas „Dzirnas” vadītājs Agris Daņiļevičs, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta „Līdz varavīksnei tikt” projekta vadītāja un virsvadītāja, Valsts izglītības satura centra vecākā referente Ilze Mažāne, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku deju lielkoncerta „Līdz varavīksnei tikt” virsvadītāja, bērnu deju kolektīva „Auseklītis” vadītāja Iveta Pētersone- Lazdāne, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Mākslinieciskās padomes locekle un Goda virsvadītāja, bērnu Tautas deju ansambļa „Dzintariņš” vadītāja Olga Freiberga, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku Goda virsvadītāja, horeogrāfe, pedagoģe Indra Filipsone.

Pēc skates nolikuma bērniem bija jādejo divas dejas. Pirmā no tām izlozes- deja ,kas iepriekš tika izlozēta. Mūsu bērniem tā bija I. Mistres „ Sešas peles miegu vilka”. Otra bija izvēles deja . Mēs dejojām L. Jansones jautro un draiskulīgo „ Vēderiņš burkšķ”.

Pēc žūrijas vērtējuma PII „ Pienenīte” bērnu deju kolektīvs „ Pūka” ieguva I pakāpes diplomu.

Lielu paldies gribu teikt saviem mazajiem dejotājiem par pacietību, centību, izturību, lielo atbildību un dejas prieku.

Paldies skolotājām Annai un Vijai, skolotāju palīgam Valentīnai par skaistajām meiteņu frizūrām. Paldies metodiķēm Santai un Evijai, psihologam Evitai un maniem palīgiem un atbalstītājiem Edgaram un Artūram , kas bērniem palīdzēja saģērbties un būt šajā notikumā sapostiem un skaistiem.

 

PII „ Pienenīte” tautisko deju kolektīva „ Pūka” vadītāja Aiga Medne

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.