^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

„Rūķēnu” grupas rudens svētki

Rudens visas lapas jau sabirdinājis vērīgajiem un steidzīgajiem gājējiem pie kājām. Tās čaukst, smaržo vēl pēc vasaras notikumiem un saules, taču šis ir arī jauns sākums mūsu bērniem, kas no mazajiem „Cālēniem” izauguši par lielajiem „Rūķēniem”. Septembris, oktobris un novembris aizsteidzies, taču tajā ierakstīti palikuši daži notikumi no „Rūķēnu” grupas dzīves. Novembra pēcpusdienā bērni ar savām jaukajām skolotājām Guntu un Lidiju sapulcināja mūs vecākus uz mazu kopā būšanu, ļaujot ielūkoties bērnu ikdienas rotaļās, dziesmās un spēlēs.

Grupas „Rūķēni” bērni kopā ar skolotājām bija sagādājuši īpašu priekšnesumu cauri gada ritējumam. Rotaļās bērni meklēja mīļu draudziņu, pārtapa par rudens dārza veltēm, mala miltiņus, adīja zeķes un cimdus, vēra rudens vārtus ciet.

 

Čibu čabu čab,
Čibu čabu čab,
Lapas čab, lapas čab.
Piku paku pak,
Piku paku pak,
Lietutiņš līst, lietutiņš līst.
Klusi, klusi, klusi,
Sēnes dīgst.

/B.Brice/

 

Lūk, tā pagāja mūsu kopīgais pēcpusdienas vakars ar mazajiem dzīves atklājējiem, mācoties saskatīt, saklausīt, sajust, atklāt, būt pacietīgiem, piedot, būt dāsniem un priecāties. Pavisam drīz klāt būs baltā ziema un sāksim gatavoties Ziemassvētkiem un gaidīsim ciemos labos rūķus. Bet par to mēs pastāstīsim kādu citu reizi!

Grupiņas „Rūķēni” vecāki

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.