^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ekoeglīšu ceļš “Pienenītē”

Mēs esam PII , kas ir bagāta ar dažādām tradīcijām, kuras esam izdomājuši, ieviesuši un čakli ievērojam gadu no gada , mainot tikai idejas izpildījumu.

Otro gadu, darbojoties Ekoskolu projektā, arī esam kļuvuši par dažām idejām bagātāki.

Arī šajā mācību gadā mūsu PII rotāja vecāku un skolotāju darinātas Ekoeglītes. Eglīšu tapšanai izmantoti dažādi otrreiz lietojamie materiāli. Arī šogad vecāku un skolotāju izdoma ir ļoti radoša. Pielietojums rasts ļoti elementārām lietām, kas kļuvušas nevajadzīgas, piemēram, piena pakas, vienreizlietojamie trauki, konfekšu papīrīši, utml.

Katra Ekoeglīte ir neparasta, radīta ar īpašu izdomu .Prieks, ka Ekoeglītes ir darinātas gan mājās – ģimenē, gan kopīgi sanākot grupas vecākiem ar konkrētu ideju, un iepriekš sagatavotiem materiāliem un plānu kā šo ideju realizēt.

Esam gandarīti, ka arī 2015. gada nogalē Ekoeglītes rotāja mūsu lielās “Pienenītes” plašos gaiteņus. Prieks, ka mūsu bērnu vecāki ir izdomas bagāti un čakli paveic katru izaicinājumu radoši izpausties. Paldies Jums!

Stopiņu novada domes PII “Pienenīte” vadītājas vietniece metodiskajā darbā

Santa Šika

 

Pilnu foto galeriju varat skatīt šeit.

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.