^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Sportiskās aktivitātes jūnijā

Arī jūnijā PII „Pienenīte” turpinās dažāda veida aktivitātes. 11.06. un 12.06. vasaras apvienotajām grupām notika kross un jautrās stafetes. Krosu skrēja lielākie bērni, savukārt jautrajās stafetēs piedalījās mazākie bērni.

Prieks, ka mūsu sporta skolotājas Agnese un Taņa sportiskajām aktivitātēm izmanto ne tikai b/d teritoriju, bet arī blakus esošo ezera apkārtni. Pirms krosa notika kārtīga iesildīšanās, noteikumu izrunāšana, trases izstāstīšana, un veiksmes novēlēšana. Visi bērni piedalījās krosā ar lielu ieinteresētību un vēlmi pārbaudīt savu izturību.

 

Katras grupas pirmsskolas skolotājas un auklītes bija sagatavojušas medaļas par piedalīšanos krosā, ko pasniedza sporta skolotājas pēc noskrietās distances, paspiežot roku un piešķirot katram dalībniekam medaļu.

Nākamās dienas jautrās stafetes tika plānotas b/d teritorijā, taču pavēlnieks, kas nosaka, kāds laiks būs ārā, domāja savādāk…..

Pateicoties sporta skolotāju Taņas un Agneses radošajai pieejai, jautrās stafetes tika organizētas b/d telpās, izmanojot visas b/d zāles.

Pie katras zāles bija informācijas lapa, kas konkrēti jādara konkrētajā telpā. Šāda veida jautrās stafetes bija neparasts pārbaudījums gan bērniem, gan grupas skolotājām. Visiem dalībniekiem izdevās izpildīt visus noteikumus, nopelnot saldas balviņas.

Liels paldies sporta skolotājām Taņai un Agnesei par izdomu, kā arī grupu skolotājām un auklītēm par aktīvu piedalīšanos.

 

PII „Pienenīte” vadītājas vietniece metodiskajā darbā Santa Šika

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"