^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Draudzības dienas- Čību balli

Šogad baltas ziemas nav, tāpēc Meteņos kā ierasts ar skaļu dziedāšanu un pikošanos īsti ziemu projām aizbaidīt  nevarētu. Tomēr nolēmām, ka svētku sajūtu gribas noķert. “Svinēsim Draudzības dienu!” ierosināja mūzikas skolotāja Agnese.

13. februārī nolēmām īpaši draudzēties ar grupu “Spārītes”. Kā īpašais atribūts “Burtiņiem” bija interesantas čības. Bet “Spārītēm” par godu svētkiem galvas rotāja paštaisītie sirsniņu kronīši.

 

Visi sanācām mūzikas zālē uz kopīgām rotaļām, dziesmām un modes skati. Izdejojām īpaši bērniem mīļo „Čību, čābu, hopsā” (Im.Paura) rotaļu un mūzikas pavadībā viens otram draudzīgi pakutinājām muguriņas. Bērni improvizētajā modes skatē gāja pa mēli un rādīja visiem savas čībiņas un kronīšus.

Nobeigumā sastājāmies draudzības vilcieniņā, kas aizveda visus ballētājus uz “Spārīšu” grupu, kur visus gaidīja pārsteigums- īpaši saklāts svētku tējas galds. Ballītes nobeigumā “Burtiņi” uzdāvināja “Spārītēm” skaisti iesaiņotu darba lapu par piemiņu par kopā būšanu. Mums visiem ļoti patika draudzēties!

  

Uz tikšanos nākamajos svētkos!

“Burtiņu” grupas sk.Anna Lušņicka

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"