^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Olimpiskā diena Pienenītē

Olimpiskā diena ir vienīgais vispasaules pasākums, ko ik gadus organizē Olimpiskā kustība. Lielākā daļa nacionālo Olimpisko komiteju piecos kontinentos izmanto šo iespēju, lai popularizētu Olimpiskās vērtības – izcilību, draudzību, cieņu. LOK “Olimpisko dienu” rīko apliecinot atbalstu Olimpiskajiem ideāliem, veselīgam dzīves veidam un Godīgas spēles principiem sportā.

20. septembrī arī Stopiņu novada domes PII “Pienenītē” notika “Olimpiskā diena 2019” tās devīze ir “Nāc un vingrot sāc!”. Kuras mērķis ir popularizēt rīta vingrošanu un veicināt fiziskās aktivitātes. Pasākums norisinājas sporta zālē, kur pulcējās bērni ar skolotājām uz rīta vingrošanu pie Olimpiskā karoga. 2. jaunākā vecuma grupu un vidēja vecuma grupu bērni pēc rīta vingrošanas piedalijās rotaļās. Vecākā vecuma grupu un sagatavošanas vecuma grupu bērni pēc Olimpiskās rīta vingrošanas piedalījās veiklības stafetē. Visi bērni gan lielie gan mazie veica vingrojumus ar vislielāko atbildības sajūtu un prieku. Katrs 2. jaunākā un vidēja vecuma grupas bērns saņēma Olimpisko uzlīmi, bet vecākā un sagatavošanas vecuma bērni saņēma Starptautiskās Olimpiskās komitejas sertifikātu.

Pasākums tika organizēts sadarbojoties ar Stopiņu novada sporta darba organizātoru Ediju Bērziņu , kurš palīdzēja bērniem sarūpēt Olimpisko karogu un balvas. Ceram, ka šāds pasākums vairāk iedvesmos mūsu audzēkņus pievērsties aktīvākam, sportiskākam dzīves veidam ikdienā.

 

sagatavoja sporta skolotāja: Iveta Perova

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.