^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

‘’Lācēnu” grupiņas Eko modes skate

Kad laiks aiz loga arvien vairāk sniedzas pretī vasarai un saule parādās arvien biežāk un kamēr pavasaris vēl tikai gatavojas mūs pārsteigt ar košām krāsām mēs jau skatāmies pēc pavasarīgi vasarīgiem apģērba gabaliem.

Līdz ar to, šā gada 23. martā, skaistā pavasara dienā, bērnudārzā „Pienenīte” „Lācēnu” grupiņas telpās, notika skaista jauno dizaineru modes skate, no Eko materiāliem. Skaistie tērpi priecēja gan vecākus, gan pašus jaunos dizainerus. Bērnu mode iet cieši līdzās pieaugušo modei, kā arī vienmēr aktuāli ir dažādi pasaku tēli. Mūsu modes skatē bija pasaku tēli no multfilmas Ledus sirds, Kubiks Rubiks, bruņinieks, princeses un daudz citu, mazu jaunu dizaineru tērpi. Tērpi nenoliedzami bija skaisti, krāsaini un krāšņi, ērti un atbilstoši noteiktiem laika apstākļiem. Prieks par to,ka tērpu izejvielām un materiāliem bija izmantoti otrreizējie materiāli. Tika padomāts gan par lietainām dienām, gan saulainām, lai nebūtu nedz kājas slapjas, ne saule pārkarsētu. Bērni lepni ar prieku soļoja pa “mēli” izrādot savu radošumu, savu veikumu. Katrs modelis un tērps saņēma arī žūrijas vērtējumus par pašu veidoto tērpu un tērpa reklāmu. Katrs modes mākslinieks saņēma diplomu, žūrija katram tērpam izvēlējās atbilstošāko nomināciju. Protams katram modelim tika arī “saldā” balviņa. Lai pasākums būtu vēl jaukāks un izdevies, kā jau pēc modes skatēm, ir maza pasēdēšana, arī „Lācēnos” tā bija, kad bērni un vecāki varēja turpināt apbrīnot skaistos tērpus.

Protams, mūsu burvīgā Eko modes skate nebūtu iedomājama bez mūsu burvīgajām audzinātājām - Kristīnes un Maijas, kurām nekad netrūkst izdomas. Paldies mūsu skolotājām, ka noorganizēja šo pavasarīgi krāsaino pasākumu. “Lācēnu” grupiņas bērni  guva neaizmirstamu un intereses pilnu piedzīvojumu! Paldies mūsu audzinātājām!

Lācēnu” modes skates moto – “Pavasara iedvesma, košas krāsas un praktiska laikapstākļu izturība”.

                  “Lācēnu” grupas mamma Una Vanka

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.