^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Būsim draugi!

Draudzības nedēļas un EKO skolas ietvaros, 13.februārī plkst. 9:15, grupas “Saulītes” bērni ar skolotāju Annu devās ciemos pie grupas “Burtiņi” bērniem, lai kopīgi pasēdētu pie “Draudzības ugunskura”.

Atnākot bērni iepazinās savā starpā, nosauca savu vārdu un, lai neaizmirstu pārējo bērnu vārdus, pielīmēja pie krūtīm uzlīmi ar savu vārdu.

Pēc iepazīšanās sekoja interaktīvas pārrunas ar atslēgas vārdiem – pikniks, šašliks, augļi, dārzeņi, veselīgs šašliks, drošība dabā pie uguns. Bērni varēja dalīties ar savu pieredzi. Pēc svarīgo lietu izrunāšanas, skolotāja Ingrīda, ar skaitāmpantu palīdzību, uzaicināja dažus bērnus no katras grupas pie flanelogrāfa, lai sašķirotu augļus un dārzeņus.

          Un nu , sākās pats interesantākais, bērniem tika piedāvāts uz iesmiņa savērt savu “veselīgo šašliku”, izmantojot vai nu augļus, vai dārzeņus. Skolotāja Anna palīdzēja savērt iesmiņus, ieteica vēršanas secību, rosināja nesajaukt augļus ar dārzeņiem. Skolotāja Ingrīda palīdzēja bērniem atrast vietu pie kopīgā galda. Pēc tam sekoja visgaidītākā aktivitāte – veselīgā šašlika ēšana. Kad visi bija iestiprinājušies, sekoja galda rotaļa “Draudzības uguntiņa”.

          Pasākuma turpinājumā grupas “Burtiņi” bērni devās ciemos pie “Saulītēm”. Ciemošanās laikā, abu grupu bērni, sadaloties 5 grupās, aizpildīja darba lapas par veselīgu uzturu.

          Noslēgumā skolotāja Anna ieslēdza jautru dziesmu “Lielais ķirbis”, iedegās disko bumbu gaismas, un bērni kopā ar skolotājām varēja draudzīgi padejot.

          Pozitīvas emocijas bija skaidri salasāmas bērnu sejās. Kā pārsteigumu bērniem izdalīja krāsojamās lapas.

Liels paldies abu grupu vecākiem par atbalstu un palīdzību draudzības pasākuma īstenošanā. Un protams, liels paldies Anastasijai, Lienei un Montai par palīdzību visa pasākuma garumā.

 

„Saulīšu” grupas skolotāja: Anna Lušņicka un

„Burtiņu” grupas skolotāja: Ingrīda Pārupe

 

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.