^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ūdens pētnieku ciemošanās bērnudārzā “Pienenīte”

Ņemot vērā, ka šī gada tēma Ekoskolas gada tēma ir "Ūdens", tad  gada nogalē, Ekoskolas programmas, rīcības nedēļas ietvaros - bērnudārza vadība sadarbībā ar Rīgas Tehniskās universitātes Ūdens pētniecības laboratorijas darbiniekiem noorganizēja izglītojošu nodarbību "Ūdens – mūsu draugs". Nodarbībā noskatoties animāciju filmu bērni uzzināja par to kā ūdens no ezera caur attīrīšanas iekārtām un ūdensvadu nonāk līdz mūsu mājām.

Tāpat RTU pētnieki bērniem pastāstīja par to kāpēc cilvēkam vajag ūdeni, kur mēs visvairāk izmantojam ūdeni, kā varam to ietaupīt un cik daudz dzeramo ūdeni var nopirkt par 1 eiro! Gan bērni, gan audzinātājas nogaršoja bērnudārzā pieejamo krāna ūdeni un pudeļūdeni un mēģinājām noskaidrot, kurš bērnudārzā pieejamais ūdens ir garšīgāks? Eksperimenta rezultāti parādīja, ka bērniem domas dalās - vieniem labāk garšo krāna ūdens, citiem pudeļūdens.

Nodarbību apmeklēja "Taurenīšu", "Gliemezīšu", "Bitīšu" un  atsevišķi "Burtiņu" grupas bērni.

Šķiet, ka visi pasākumā iesaistītie no šīs nodarbības guva pozitīvas emocijas par kurām var pārliecināties sagatavotājā video (saite uz video:

https://www.youtube.com/watch?v=LsvlcAn60IA

 

Jānis Rubulis (Gustava tētis)

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.