^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Veloaktivitātes “Pienenītē”

Jau otro gadu, darbojoties Ekoskolu programmā, esam kļuvuši bagātāki ar jaunām tradīcijām un aktivitātēm.

14.maijā, ģimeņu dienu ietvaros, bijām plānojuši Stopiņu novada domes PII “Pienenīte” ģimeņu velobraucienu. Tādā veidā popularizējot un rosinot ievērot aktīvu dzīvesveidu. Velobrauciena maršruts bija plānots  no PII “Pienenīte” – Ulbrokas vidusskolas stadionam, taču laika apstākļi “sadomāja” plānus mainīt, atsūtot uz Ulbroku stipru lietu.

Plānotās veloaktivitātes realizējām saulainajā 19.maija rīta cēlienā. Pasākuma laikā vidējā un vecākā vecuma grupu bērni izmēģināja savas braukšanas prasmes, pārvietojās videi draudzīgā veidā, nepiesārņojot gaisu, kā arī ievēroja un popularizēja veselīgu dzīvesveidu.

Patiess prieks par aktīvu bērnu dalību veloaktivitātēs, vecāku atbalstu un nopietno attieksmi.

Pateicoties kopīgam komandas darbam, pasākums izdevās. Lielāko prieku mums deva bērnu aizrautība piedalīties, vēlme izbraukt distanci, piedalīšanās dažāda veida aktivitātēs, kopā būšana, vecāku līdzdalība, kā arī apziņa, ka dzīvojam videi draudzīgi.

Pasākums sākās ar drošības instrukciju pārrunāšanu, visiem velobraucējiem tika iedotas atstarojošās vestes, katram braucējam bija galvas ķivere.

Katra vecuma grupas, kopā ar sporta skolotāju Tatjanu, izbrauca velodistanci, trasē palīdzēja “trases darbinieki”, kas gan pastūma, gan pieturēja, gan uzmundrināja mazos un lielos braucējus.

Kopā ar sporta skolotāju Irinu, bērni, kam nebija velosipēdu, piedalījās dažādās aktivitātēs.

Mazie un lielie velobraucēji izmēģināja savas prasmes arī “čūskas” izbraukšanā, kam sekoja rūpīga, sportiska atsildīšanās pēc fiziskas slodzes.

Saules apspīdēti, ezera krastā visi dalībnieki noklausījās PII “Pienenītes” vadītājas L.Sturmes uzrunu , kam sekoja medaļu pasniegšana un cienāšanās ar Latvijā audzētiem āboliem.

Paldies visiem mūsu PII “Pienenītes” darbiniekiem, kas piedalījās pasākumā, sporta skolotājām Tatjanai un Irinai par interesantajām sporta aktivitātēm.

Veloaktivitāšu pasākumu mūsu PII “Pienenītē” realizējām pirmo reizi, tādēļ esam patiesi gandarīti par pasākuma izdošanos, kā arī mūsu tradīciju pūrā “ielikām” vēl vienu jauku tradīciju!

 

PII “Pienenīte” Ekoskolas programmas koordinatores Santa Šika un Evija Kubile

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.