^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Pavasara sadraudzības koncerts PII “Pienenītē”

26. aprīļa rītā pie Stopiņu novada PII ”Pienenīte” uz sadraudzības koncertu atbrauca Salaspils novada PII „Ritenītis” deju kolektīvs un dziedātāji.

Koncertu atklāja un ieskandināja PII ’’Pienenīte’’ mūzikas skolotāja Līga Kurzemniece kopā ar grupiņu ”Taurenīši”, „Gliemezīši” un „Burtiņi” mazajiem dziedātājiem.

Lai gan aiz loga bija drūma un lietaina diena, ciemiņu dziedātāji, dziedot priecīgās dziesmas, un dejotāji, dejojot skaistās dejas, visiem novēlēja saulainu un pozitīvu dienu.

 Savukārt, lai beidzot ziema atkāptos un pēc iespējas ātrāk atnāktu ziedošais pavasaris, PII ”Pienenīte” dejotāji, deju skolotājas Aigas Mednes vadībā, ciemiņus sveica ar brīnišķīgām dejām. Staltie dejotāji ar raito deju soli nodejoja vairākas dejas.

Koncerta izskaņā gan PII ”Pienenīte”, gan PII ”Ritenītis” dejotāji un dziedātāji visi kopā vienojās kopdziesmā par „Tīru Latviju” un kopīgās rotaļās. Koncerts iepriecināja gan pašus dalībniekus, gan skatītājus.

Paldies viesiem no Salaspils PII „Ritenītis” un PII „Pienenīte” dejotājiem, dziedātājiem un skolotājām Aigai Mednei un Līgai Kurzemniecei par skanīgo un skaisto koncertu! Novēlam, lai draudzība turpinās, jo dziesmas un dejas vieno gan lielus, gan mazus un sasilda sirdis! Lai pavasaris nāk ar brīnišķīgām dziesmām un lustīgām dejām!

 
                                                                        PII ”Pienenīte” deju kolektīva dalībnieku
                                                                        Keitijas un Matīsa mammas-
                                                                        Inga un Aivita
 
Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.