^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Mēs lepojamies!

Atsaucoties uz janvāra „PIRMSSKOLAS” izdevumā publicēto aicinājumu pirmsskolas skolotājām, mūsu iestādes skolotāja Diāna Škutāne, nolēma piedalīties konkursā, kurā žurnāla redakcija aicināja līdz 5.februārim atsūtīt kādu no saviem metodiskajiem materiāliem, lai dalītos pieredzē un iedvesmotu citus kolēģus Latvijā! Iesūtītais materiāls varēja būt gan kāda pasākuma scenārijs, rotaļnodarbības apraksts, spēles apraksts, konkurss vai ideja, kas veiksmīgi tika īstenota pašu iestādē.

Skolotāja Diāna Škutāne jau divas reizes ir veiksmīgi pārstāvējusi mūsu pirmsskolas izglītības iestādi „Pienenīte” Pierīgas novadu metodisko darbu skatē, kurā ieguva skates laureāta diplomu.

 

No 2013./2014. mācību gadā mūsu pirmsskolas izglītības iestāde ir iesaistījusies Eko skolu projektā. Šī gada tēma ir „Transports”. Skolotāja Diāna Škutāne sagatavošanas grupu bērniem izstrādāja un novadīja viktorīnu par šo tēmu, kuru iesūtīja kā pieredzes materiālu konkursam. Viktorīnas mērķis bija sekmēt bērnu izpratni par transporta daudzveidību, to izmantošanas iespējām, kā arī lika aizdomāties par dabai draudzīgu auto izmantošanu ikdienā. Vēl skolotāja konkursam iesūtīja vienu rotaļnodarbības konspektu ar izstrādātiem metodiskiem materiāliem, kuri gatavoti izmantojot otrreizējās pārstrādes materiālus un dabas materiālus, un prezentāciju par papīru, kurā bērni var uzzināt par papīra iegūšanu, izmantošanu un taupīšanu, lai nenodarītu kaitējumu dabai.

Paldies skolotājai Diānai Škutānei par piedalīšanos žurnāla „PIRMSSKOLA” izsludinātā konkursā. Sirsnīgi sveicam, kā arī ļoti lepojamies, ka starp 176 iesūtītajiem pieredzes materiāliem no dažādām pirmsskolas izglītības iestādēm Latvijā, mūsu pirmsskolas skolotāja Diāna Škutāne ir atzinīgi novērtēta un ieguvusi balvu!

 

PII „Pienenīte” kolektīvs

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.