^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

PII „Pienenīte” bērni viesojās Ulbrokas bibliotēkā

 

„Zvaigznītes snieg un kupenās krājas-
Zvaigžņotā sega zemē klājas.
Tik spožs visapkārt, staro viss!
Grimst kājas mīkstās debesīs.”
                                 ( E.Gulbe)

 

 Ar šīm Evijas Gulbes dzejas rindām saistās sniegainās un aukstās janvāra nogales dienas, kad nu jau tradicionāli, kā katru mācību gadu PII „Pienenīte” sagatavošanas grupas, šogad, „Zaķēni”, „Burtiņi”, „Knīpas un Knauķi”, „Zvaigznītes” skolotāju, skolotāju palīgu un metodiķes pavadībā devās uz Ulbrokas bibliotēku, lai piedalītos bibliotēkas zinību stundā „ Kur un kā „dzīvo” grāmatas”?

 

Mūs mīļi sagaidīja bibliotēkas vadītāja Daiga Brigmane un bibliotekāre Ivita Duļbinska. Bibliotēkas apmeklējums izvērtās ļoti patīkams un izglītojošs. Bērni uzzināja kā kļūt par bibliotēkas lasītāju, kā saņemt un cik ilgi drīkst glabāt pie sevis bibliotēkas grāmatas, kādas grāmatas ir bibliotēkas plauktos, kā arī bērni uzzināja par dzejnieku un atdzejotāju Pēteri Brūveri, kura dzimtā vieta bija Stopiņu novadā.

           Ar interesi klausījāmies Daigas lasīto sirsnīgo stāsts par Muminu un viņa draugu Susuriņu. Pēc pasakas klausīšanās bērni saņēma brīnumu sainīti, kuru izsaiņojot, bērniem bija uzdevums atbildēt uz jautājumiem par dzirdēto pasaku. Viens no uzdevumiem bija salikt puzles, kuras saliekot varēja redzēt stāstiņa galveno varoni Muminu. Bērniem bija iespēja aplūkot grāmatu plauktus, stendu ar 2015. gada lasītākajām grāmatām. Bērni varēja izvēlēties un apskatīt sev interesantākās grāmatas. Bibliotēkas zinību stundas noslēgumā bibliotēkas saimnieces cienāja bērnus ar veselīgu cidoniju dzērienu un pašu ceptiem cepumiem.

Paldies bibliotēkas kolektīvam un vadītājai Daigai Brigmanei par sirsnīgo un silto uzņemšanu, sniegtajām zināšanām par bibliotēkas dzīvi, sagatavotajiem izzinošajiem, interesantajiem uzdevumiem un noderīgo pārsteiguma dāvaniņu.

 

„Zaķēnu” un „Zvaigznītes” grupu skolotājās

 

Pilnu foto galeriju varat skatīt šeit

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.