^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziemas prieki 2016

Tā kā katru ziemu, arī šogad sporta skolotājas Taņa un Irina – organizējām bērniem sportiskas aktivitātes, baudot ziemas priekus. Esam Ekoskolas projekta PII, un vēlamies mācīt un radīt izpratni bērniem – cik svarīgi ir uzturēties svaigā gaisā, veikt dažādas aktivitātes, aicināt arī savas ģimenes būt aktīviem un ievērot veselīgu un aktīvu dzīvesveidu. Šogad dabas māte mūs īpaši lutina ar biezu sniega segu, kas tikai vairo bērnu prieku un vēlmi darboties ārā.

Ziemas prieku aktivitātēs piedalījās „Kāpēcīšu”, „Rūķēnu”, „Zaķēnu ” un „Saulīšu” grupas bērni. Ar bērniem pārbaudījām cik dziļš ir sniegs , cik tas ir viegls. Izmantojām slēpošanas un stafešu elementus. Bērni ar saviem draugiem taisīja sniegavīrus, sniegā meklēja bumbiņas. Pats priecīgākais brīdis bija, kad skolotāja ļāva bērniem izveidot „ sniega eņģelīšus”. Bērni bija pozitīvi noskaņoti, ieinteresēti katrā aktivitātē, kā arī diezgan azartiski. Bērnu pozitīvās emocijas un vēlme piedalīties visās aktivitātēs, ļoti iepriecina arī skolotājas.

Sniegs gan šoreiz nebija lipīgs, un nesanāca kārtīgi izpikoties, uzcelt sniegavīrus un torņus, taču realizējām visas pārējās ieplānotās aktivitātes.

Nodarbībām ārā ir liela loma bērnu fiziskā attīstībā. Nodarbības svaigā gaisā palielina vielmaiņu, tā kā bērni ārā daudz kustās, ar to organismā palielinās asinis cirkulācija, uzlabojas apetīte. Bērni mācās pārvarēt dažādus šķēršļus. Bērni kļūst kustīgāki, veiklāki, drosmīgāki, izturīgāki. Regulāri ejot āra pastaigās, un baudot ziemas priekus ārā - bērni ļoti labi norūdās.

Novēlu visiem pēc iespējas vairāk laika pavadīt āra pastaigās, rūdīties un ievērot veselīgu dzīvesveidu!

 

Sporta skolotāja Tatjana Trofimova

 

Pilnu foto galeriju varat skatīt šeit.

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.