^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Robotikas pulciņa nodarbības „Pienenītē”

 

Sākot no 22.09.2015. (turpmāk katru otrdienu) Academy of Young Engineers

organizē robotikas un programmēšanas pulciņu PII ‘’Pienenīte’’ telpās.

PII audzēkņiem no 5-6 gadiem LEGO Education WeDo, Ulbrokas skolas skolēniem no 7-9 gadiem Education WeDo un no 10-14 gadu veciem Education MindstormsEV3.

 

LEGO Education WeDo robotikas konstruktors sastāv no vairāk nekā 158 LEGO detaļām, ietverot elektromotoru, šūpsensoru (žiroskops), kustības sensoru un USB mikrokontrolieri (USB hub). Komplekts tiek programmēts un darbināts ar datora palīdzību, izmantojot speciāli LEGO Education izstrādātu programmatūru un metodoloģiju. Uzbūvētie kustīgie roboti brīvi integrējas jau esošajos mācību priekšmetos. WeDo ir interaktīvs veids kā pasniegt tādus mācību priekšmetus kā: matemātika, valodu zinības, fizikas pamatus, informācijas tehnoloģijas (programmēšana jau no 5 gadu vecuma), dabas zinības, datoriku. LEGO Education WeDo pulciņš nodrošina VISC programmas „Datorika” apguvi 1. – 4. klasei un pirmskolas audzēkņu sagatavošanu mācībām skolā. Apmācāmās prasmes: algoritmiska un sistemātiska domāšana, datorprogrammēšana, mehānikas pamati, matemātika, komunikācijas un prezentācijas prasmes, darbs komandās, kreativitāte.

Esam ļoti priecīgi un lepni, ka esam pirmā pirmsskolas izglītības iestāde, kurā tiek piedāvāta iespēja bērniem attīstīt tehniskās domāšanas prasmes. Paldies, mūsu iestādes vecākiem par atsaucību un ieinteresētību jaunu iespēju izmantošanā bērnu attīstībai.

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.