^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziedu paklāji “Transports”

 

Mūsu “Pienenītes” teritoriju krāsu bagātajā gadalaikā vēl krāšņāk izrotā ziedu paklāji. Šo tradīciju radoši realizējam jau septīto gadu. Šogad ziedu paklāju tēma ir “Transports”. Ziedu paklāju tēma sasaucās ar mūsu iestādes šā gada Ekoskolu projekta tēmu.

Kā jau katru gadu, arī šogad katras grupiņas skolotāja izlozēja, kādu rotaļlietu būs “jāizliek” no dažādajām rudens veltēm. Jāatzīst, ka bija ilgi jāpaprāto, lai izdomātu 17 dažādus transportu veidus.

 

“Pienenītes” teritoriju rotā gan sauszemes, gan ūdens, gan gaisa transporta veidi: piecas dažāda veida automašīnas, traktors, skrejritenis, helihopters, gaisa balons, ūdens motocikls, kravas auto, motocikls, plosts, velosipēds, laiva, lidmašīna un armijas mašīna. Esam tik radoši, ka dažos no ziedu paklājiem tika realizētas pat telpisku kompozīciju idejas.

Savukārt “Ezīšu” un “Ķiparu” vecāki “Pienenītes” filiālē kopā ar bērniem izveidojuši dažādas rudens kompozīcijas, kas priecē gan bērnus, gan pieaugušos.

Ziedu paklāju tapšanas process ir radošs skolotāju un vecāku fantāzijas lidojums. Kopīgi ir paveikts pirmais mūsu Ekoskolu projekta mājas darbiņš.

Mīļš paldies visiem mūsu iestādes čaklajiem un izdomas bagātajiem vecākiem un skolotājām par bagātīgi sarūpētajām rudens veltēm un radošu pieeju mūsu ikgadējai tradīcijai.

 

Santa Šika un Evija Kubile, PII „Pienenīte” vadītājas vietnieces metodiskajā darbā

 

Pilnu foto galeriju variet skatīt šeit 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.