^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Vokālā pulciņa ziemas noskaņas

2015.gads „Pienenītē” iesācies ar burvīgu un skanīgu vokālā pulciņa Ziemas koncertu. 15.janvārī, pateicoties mūzikas skolotājas Līgas neizsīkstošajai enerģijai, mūzikas zāli pieskandināja daudzbalsīgs mazo izpildītāju dziedājums. Starp daudzajām mazo dziedātāju balsīm, katrs zālē sēdošais vecāks redzēja un saklausīja savas atvases balstiņu. Mazie dziedātāji izpildīja dziesmas gan mūzikas skolotājas Līgas klavieru un ģitāras pavadījumā, gan mūzikas ierakstu pavadījumā. Izpildītās dziesmas akapella izcēlās ar savu oriģinalitāti. Aplausi zālē liecināja par skatītāju nedalītu prieku, ko sniedza mazo dziedātāju skanīgais un drošais dziedājums, kā arī cieņa par mūzikas skolotājas Līgas ieguldīto darbu bērnu muzikālo spēju attīstībā.

 

Vecāku vārdā, liels paldies Līgai par šo brīnišķīgo un skanīgo Ziemas noskaņu koncertu. Novēlam radošumu un tikpat neizsīkstošu enerģiju arī turpmāk darbā ar mazajiem dziedāt gribētājiem.

 Monika Saukāne "Lācēnu" grupa

 

Keitas Luīzes vecāki

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.