^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Stopiņu novadā – jauns Ekoeglīšu mežs!

2014.gada nogalē, verot PII „Pienenīte” durvis, mūs pārsteidza daudzi radošie brīnumi. Ja precīzāk – radošie Ekobrīnumi eglīšu veidolā. Pateicoties izglītības iestādes darbībai Ekoskolas pasākumos, arī bērnu vecāki tika aktīvi iesaistīti šajā projektā. Atverot Ekoskolas sadaļu PII „Pienenīte” mājas lapā, mēs – bērnu vecāki redzam, ka arī turpmāk mūs gaida jauni un jauni izaicinājumi radoši izpausties.

2014./2015.m.g. tēma ir ATKRITUMI. Šīs tēmas ietvaros katras grupas uzdevums bija, sadarbojoties ar vecākiem, izveidot savu Ekoeglīti no otrreiz lietojamiem materiāliem. Ja decembra sākumā eglītes „auga” pamazām, tad laikā, kad „Pienenīti” pieskandināja bērnu Ziemassvētku pasākumi, iestādes gaiteņos un vestibilos jau pletās īsts Ekoeglīšu mežs. Vecāku un audzinātāju radošā izdoma ir bezgalīga – par to varēja un vēl visu janvāri varēs pārliecināties katrs interesents.

Eglīšu mežā – izstādē „Dabas smarža eglītē” neiztrūkst arī Sniegavīrs un pat 2015.gadā laimi nesošā Kaza! Eglītes skatāmas visdažādākajās krāsu gammās un faktūrās, lielveikalu eglīšu rotājumu sortiments „nobāl”, salīdzinot ar Ekoeglīšu rotājumu pārbagātību. Turklāt katra pat vismazākā darbiņa vērtība slēpjas tā vienreizīgumā, oriģinalitātē un saliedētā darba procesā ieguldītajās pozitīvajās emocijās.

Paldies PII „Pienenīte” kolektīvam par iespēju arī mums - vecākiem piedalīties „attīstošajās” spēlēs ar dažādiem materiāliem. Gandarījums un lepnums par padarīto ir milzīgs.

 

Eglēs

G

Labā

Enerģija

 

Egles

Gaida

Lielu

Entuziasmu

 

Egles

Glabā

Laimes

Eliksīru

 

 

Gaišus un priecīgus svētkus vēlot,

Inta Kalniņa

PII „Pienenīte” Ekopadomes pārstāve,

„Skudriņu” grupas Ekoeglīšu radošās komandas dalībniece

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.