^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Notikumi 2017. gadā

Latvija man visskaistākā…

 

Vilksim košu zelta jostu
Apkārt mūsu tēvu zemi.
Lai mirdz mūsu tēvu zeme,
Kā actiņa gredzenā.

                  /Latv.t.dz./

 

 Novembris iezīmē ne tikai ziemas sākumu, bet ir Latvijai ļoti nozīmīgu vēsturisku  notikumu godināms laiks. Mēs pieminām gan Lāčplēša dienu, gan svinam Latvijas Republikas Proklamēšanas dienu. PII „Pienenītes” bērni novembrī pēta un iedziļinās tēmā „Latvija man visskaistākā”.

Bērnu patriotiskā audzināšana ir viens no svarīgākajiem pamatuzdevumiem iestādē, jo tieši bērnībā veidojas mūsu mīlestība pret savu māju, dzimto pusi un valsti. Tāpēc pedagogiem, gaidot valsts svētkus, vienmēr ir rūpīgi jāpārdomā, kā runāt ar bērniem par šīm sarežģītajām tēmām, un kā veidot svētkus reizē svinīgus, izglītojošus un bērniem saprotamus.

Dažādu aktivitāšu un notikumu kalendārs bija piesātināts, kas vainagojās ar skaistiem svētku koncertiem:

15.11.-  kopīgi tika baudīts krāšņo gadalaiku pārvērtību brīnums;

16.11.- dziedātas skaistākās dziesmas un veltīti sirsnīgākie vārdi Latvijai;

17.11.- izzināta un daudzināta mūsu daudzslāņainā folkloras bagātība.

  Piektdienas vakarpusē, gan lielās “Pienenītes” teritorijā, gan arī mūsu filiālē, tika iedegtas sveces latvju rakstu spēka zīmēs. Ikkatrs vecāks, kopīgi ar savu bērniņu tika aicināts nolikt savu Latvijas 99-tās gadadienas svecīti.

PII „Pienenīte” kolektīvs cer, ka ikviens bērns un vecāki sajuta svētku noskaņu un paņēma to līdzi uz mājām, lai valsts svētkus godam nosvinētu arī savās ģimenēs!

 

Ar cieņu,

mūzikas skolotāja Agnese Ušacka

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"