^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Notikumi 2017. gadā

Pēdas, ko atstājam…

Taurenīšu grupiņas bērni kopā ar skolotāju Inetu un mūzikas skolotāju Agnesi Eko skolas programmas ietvaros šajā pavasarī iestudēja izrādi „Kādas pēdas tu atstāj?”  Izrādē bērni aktualizēja jautājumus par vides sakārtošanu un atkritumu šķirošanu. Tika skandēti dzejoļi un dziesmas par to, lai daba tiktu saudzēta, nepiemēslota, atkritumi tiktu šķiroti. Izrādes noslēgumā tika pārbaudīti arī skatītāji, cik uzmanīgi ir klausījušies un vai varēs pareizajos konteineros  sašķirot atkritumus.

Mums, „Taurenīšu” grupiņas bērnu vecākiem, bija tas gods noskatīties pirmizrādi. Tālāk bērni ar šo izrādi uzstājās vecāko un sagatavošanas grupu bērniem „Pienenītē” un devās koncertturnejā uz Ulbrokas vidusskolu, lai izrādi parādītu sākumskolas bērniem.

Izrādes tapšanā liels paldies jāsaka metodiķei Evijai, par uzticēto iespēju iestudēt šo izrādi, Marsela tētim Rolandam par skaistajām izrādes dekorācijām.  Paldies grupas skolotājai Inetai un mūzikas skolotājai Agnesei par izglītojošo un muzikāli piepildīto  scenāriju.

Maija beigās „Taurenīšu” grupiņas bērni svinēs savu pirmo izlaidumu un rudenī jau posīsies uz skolu. Tāpēc arī mēs, grupiņas bērnu vecāki, domājot,  kādas pēdas aiz mums paliks bērnudārzā, nolēmām atstāt „zaļas pēdas”. Aprīļa beigās pēc Eko skolas izrādes „Kādas pēdas tu atstāj?” pirmizrādes, daļa no grupiņas bērnu vecākiem kopā ar bērniem vienojās kopīgā darbā un sagatavoja zemi puķu stādīšanai. Savukārt cita vecāku daļa, sagaidot siltāku laiku maija vidū, sagatavotajā zemē iestādīja hostas.  Ceram, ka iestādītās puķes priecēs bērnudārza darbiniekus, audzēkņus un apmeklētājus .

Dārtas mamma Evita

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"