^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Notikumi 2017. gadā

PII „Pienenīte” bērni viesojās Ulbrokas bibliotēkā

Janvāra nogalē jau tradicionāli, kā katru mācību gadu PII „Pienenīte” sagatavošanas grupas, šogad, „Bitītes”,„Gliemezīši”, „Taurenīši” un „Burtiņi” skolotāju, skolotāju palīgu un metodiķes pavadībā devās uz Ulbrokas bibliotēku, lai piedalītos bibliotēkas zinību stundā „Grāmatu darbi un nedarbi”.

Mūs mīļi sagaidīja bibliotēkas vadītāja Daiga Brigmane un bibliotekāre Daina Kalmane. Bibliotēkas apmeklējums izvērtās ļoti jauks un izglītojošs. Bērni uzzināja, kā kļūt par bibliotēkas lasītāju, kā saņemt un cik ilgi drīkst glabāt pie sevis bibliotēkas grāmatas, kādas grāmatas ir bibliotēkas plauktos, kā arī bērni kopā ar burtu meitiņu, bibliotekāri Dainu zīmēja katrs savu grāmatu, kas bija ļoti aizraujoši un bērniem ļoti patika.

             Bēni ar lielu interesi klausījās bibliotēkas vadītājas Daigas stāstījumā par senākajām, vairāk lasītākajām, biezākajām un dīvainākajām grāmatām Ulbrokas bibliotēkā. Par to vai vislielākā un visbiezākā ir arī visgudrākā grāmata. Un nez kāpēc ir priecīgas un bēdīgas grāmatas?  Bērni labprāt iesaistījās sarunā. Uzdeva sev interesējošus jautājumus Bērniem bija iespēja aplūkot grāmatu plauktus, izstaigāt visas bibliotēkas telpas, apskatīt stendu ar 2016. gada lasītākajām grāmatām. Protams, lielu prieku un interesi sagādāja grāmatas, kuras atrodas bērnu grāmatu stūrītī Ulbrokas bibliotēkā. Bērni labprāt izvēlējās apskatīt sev interesējošās grāmatas. Liela interese bija par to kā var izvēlēto grāmatu saņemt lasīšanai uz mājām. Šo procesu labprāt nodemonstrēja bibliotēkas vadītāja Daiga.

Paldies bibliotēkas kolektīvam un vadītājai Daigai Brigmanei par sirsnīgo un silto uzņemšanu, sniegtajām zināšanām par bibliotēkas dzīvi, un grāmatām, kā arī sagatavotajiem izzinošajiem, interesantajiem uzdevumiem, ko bija sagatavojusi burtu meitiņa bibliotekāre Daina un noderīgo pārsteiguma dāvanu katrai sagatavošanas grupai!

 

Vadītājas vietniece izglītības jomā: E.Konstantinova

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"