^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Notikumi 2017. gadā

Sniega diena PII “Pienenītē”

15.janvārī , sesto gadu pēc kārtas visā pasaulē un vairākās vietās Latvijā ar dažādiem pasākumiem tiek atzīmēta  „ Pasaules Sniega diena”, dodot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes sniegā.

Mūsu iestādē Sniega dienas pasākums notika 18.janvārī . Mērķis šim pasākumam bija dot bērniem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes sniegā.

Plkst. 10:20  „Bitītes” un „Gliemezīši” ieradās sniegotajā sporta laukumā . No sākuma mēs kārtīgi iesildījāmies, skrienot pāri dažādiem šķēršļiem . Pēc  tām piedalījāmies stafetēs , un sacensībās, kā arī padomājām par meža zvēriem un “sameklējām” viņiem barību J

Viens no iemīļotākajiem bērnu ziemas priekiem ir vizināšanās ar ragaviņām, sevišķi nobraucieni no kalna. Iemācījāmies  pareizi sēdēt uz ragaviņām-kājas viegli jāsaliec ceļgalos un jānovieto ragaviņu priekšā, nevis uz sliecēm.  Aukliņa , kura domāta ragaviņu vilkšanai, jātur rokās. Vizinoties ar ragaviņām, stingri jāievēro drošības noteikumi: nobraukt var tikai tad, ja nogāze ir brīva, bet nobrauciena beigās tūliņ jānokāpj no ragaviņām un jādodas augšup pa citu ceļu, lai atbrīvotu nogāzi. Kā jau Ekoskolā, arī sporta nodarbībās, dažādās aktivitātēs, kā inventāru lietojam arī izlietoto plastmasas taru. Plastmasas trauki apzīmēja mūsu braukšanas ceļu, lai visiem būtu skaidrs, kur nogāze beidzas.

Bērni bija ļoti aktīvi un priecājās par ārā pavadīto laiku! Ir gandarījums, ka Sniega diena PII ”Pienenīte” izdevās. Sniega dienas ietvaros organizētās sporta aktivitātes ir lieliska tradīcija, kas jārealizē arī turpmāk! Būsim kustīgi un veseli!

Sporta skolotāja Irina Iļjiča

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"