^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Ziedu paklāji “Ēd veselīgi!”

   Klāt rudens un kā katru gadu – mūsu PII “Pienenīte” teritoriju krāšņi izrotā ziedu paklāji. Šo tradīciju radoši realizējam jau astoto gadu. Šogad ziedu paklāju tēma ir “ĒD VESELĪGI !”. Ziedu paklāju tēma rosina katru ģimeni aizdomāties par veselīgu uzturu ikdienā. Mums kā Ekoskolai ir svarīgi, lai mūsu audzēkņu ikdienas ēdienkartē būtu gan dārzeņi, gan augļi.

 Katras grupiņas skolotājas izlozēja, kas būs “jāizliek” no dažādajām rudens veltēm. Jāatzīst,  arī šogad  bija ilgi jāpaprāto, lai izdomātu 17 atšķirīgus dārzeņus un augļus.

“Pienenītes” teritoriju rotā burkāns, ķirbis, kartupelis, kabacis, gurķis, biete, ābols, plūme, bumbieris, melone, vīnogas, tomāti, arbūzs, banāns.

  Savukārt “Ezīšu” un “Ķiparu” vecāki “Pienenītes” filiālē kopā ar bērniem izveidojuši dažādas rudens kompozīcijas, kas priecē gan bērnus, gan pieaugušos.

Ziedu paklāju tapšanas process ir radošs process, kā arī veiksmīga skolotāju un vecāku sadarbība. Mīļš paldies visiem čaklajiem un izdomas bagātajiem vecākiem un skolotājām par bagātīgi sarūpētajām rudens veltēm un radošu pieeju mūsu ikgadējai tradīcijai.

 

 Santa Šika un Evija Konstantinova, PII „Pienenīte” vadītājas vietnieces izglītības jomā

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.