^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Olimpiskā diena 2016 “Pienenītē”

 Šogad visā Latvijā  Olimpiskā diena tika atzīmēta 23. septembrī. Olimpiskās dienas devīze bija “Padod bumbu!”, jo tā tika veltīta olimpiskā sporta veida – volejbola popularizēšanai. Volejbols Latvijā ir populārs sporta veids, kurā  ir augsti sasniegumi un izcili sportisti.

“Olimpiskā diena 2016” šogad bija Eiropas Sporta nedēļas sastāvdaļa. Eiropas Sporta nedēļas mērķis bija veicināt fiziskās aktivitātes visā Eiropā un tajā iesaistīties tika aicināts ikviens iedzīvotājs.

Arī mūsu “Pienenītē” 23.septembrī tika atzīmēta Olimpiskā diena. Sporta skolotāja Irina Iļjiča aicināja “Gliemezīšus”, “Saulītes” un “ Bitītes” bērnus veikt dažādus sportiskus vingrinājumus, kas palīdz pamosties no rīta.

Sporta skolotāja bērniem izstāstīja un nodemonstrēja galvenos volejbola pamatprincipus. Katras grupas bērni izmēģināja savus spēkus volejbola spēlē, kā arī iemācījās spēlēt “dvieļubolu”.

Sporta skolotāja organizējot stafetes un spēles, vēlējās bērnos radīt izpratni, cik svarīgi volejbolā ir sadarboties, kā arī būt komandai.

Sporta nodarbības izskaņā katra grupiņa saņēma medaļas par piedalīšanos Olimpiskajā dienā.

Prieks, ka esam kļuvuši par vēl vienu tradīciju bagātāki, ka mūsu iestādes bērni ir sportiski aktīvi un labprāt izmēģina savus spēkus dažādos sporta veidos.

Paldies sporta skolotājai Irinai par Olimpiskās dienas norisi PII “Pienenītē”.

 

Santa Šika un Evija Konstantinova , vadītājas vietnieces izglītības jomā. 

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"