^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Mana drošība

Mana drošība

No šī gada 12. janvāra līdz 14. janvārim pie mums „Pienenītē” viesojās Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes Prevencijas nodaļas inspektore ar policijas tēliem – Runci Rūdi un Bebru Bruno, lai bērniem no 4-7g.v. atgādinātu drošības iemaņas, kas ievērojamas ikdienā, izskaidrotu ceļu satiksmes noteikumus, izstāstītu  kā pasargāt sevi dažādās dzīves situācijās.

Ar vidējā un vecākā vecuma grupu bērniem inspektore pārrunāja jautājumus, kas jāzina mazajiem ceļu satiksmes dalībniekiem, ceļu satiksmes noteikumi gājējiem, kā pareizi šķērsot brauktuvi, un kāpēc jābūt atstarotājiem, piedaloties ceļu satiksmē.

Sagatavošanas grupu bērniem jau šī gada septembrī būs jāuzsāk skolas gaitas, tāpēc inspektore pārrunāja ar bērniem par to , kam var uzticēties uz ielas, kāpēc ir jābūt piesardzīgam, kā bērns var pasargāt sevi un savu dzīvesvietu, ja mājās atrodas viens pats, kur meklēt palīdzību, tālruņu numuri, pa kuriem var izsaukt policiju, kā pareizi runāt ar policijas darbinieku pa telefonu.

Nodarbības noslēgumā bērnu zināšanas pārbaudīja Runcis Rūdis un Bebrs Bruno, kuru tēlos bija iejutušies Prevencijas nodaļas inspektori. Bērni bija ļoti priecīgi un pārsteigti satikt ļoti gaidītos Valsts policijas tēlus. Bērni tiešām bija ļoti uzmanīgi klausījušies un uz visiem jautājumiem prata atbildēt. Liels prieks par to, ka mūsu iestādes bērniem ir labas zināšanām par ceļu satiksmes drošību u.c. jautājumiem par drošību.

Sagatavošanas grupu bērniem par uzmanīgu klausīšanos un paustajām zināšanām kā arī , lai drošāks mājupceļš uzsākot skolas gaitas, Valsts policijas tēli- Runcis Rūdis un Bebrs Bruno uzdāvināja atstarotājus, un iestādei tika 120 atstarojošās vestes bērniem, kuras jau izmantojam, ejot pastaigās ārpus iestādes vai braucot ekskursijās, lai bērni būtu redzami un skolotājām būtu droši.

Paldies Valsts policijas Rīgas reģiona Kārtības policijas pārvaldes Prevencijas nodaļas inspektorei Annai Potiņitinai un policijas tēliem par viesošanos „Pienenītē” un vienmēr ļoti aktuālo sarunu ar bērniem par drošību, paldies par dāvanām. Turpināsim sadarbību arī nākotnē! Liels paldies „Ezīšu” grupas mammai Diānai Putniņai par atbalstu pasākuma organizēšanā.

 

Stopiņu novada domes PII „Pienenīte”vadītājas vietniece metodiskajā darbā Evija Kubile

 

Pilnu foto galeriju varat skatīt šeit

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.