^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Eglītes iedegšana

Decembris ir brīnumu gaidīšanas laiks. Šogad , brīnumu laikā, par prieku sev un iestādes apmeklētājiem, kopīgi rotājām iestādes lielo sudrabegli ar pašu gatavotiem rotājumiem.

Jau trešo gadu darbojamies Ekoskolu programmā, un lepojamies , ka pie mūsu iestādes galvenās ieejas plīvo zaļais Ekoskolas karogs.

Tādēļ arī esam kļuvuši “zaļāki” gan savās domās, gan darbos. Vairāk aizdomājamies , kā arī cenšamies radīt izpratni bērnos un ģimenēs , par to  kā taupīt resursus, kā rotājot apkārtni mazāk kaitēt dabai, utt.

Domājot par  iepriekš minētajiem faktoriem, tapa ideja rotāt iestādes sudrabegli ar pašu gatavotiem rotājumiem no dažāda veida otrreiz lietotiem materiāliem. Ziemas rotājumu gatavošana bija mājas darbiņš gan skolotājām, gan bērnu vecākiem.

Savukārt , mūsu filiāles grupiņas “Ezīši” un “ Ķipari” kopā ar vecākiem izrotāja telpas ar rūķu un lācēnu izstādi, kas bija veidoti no dažādiem otrreiz lietotiem materiāliem.

Lai izrotātu un iedegtu eglīti, kopīgi pulcējāmies 8.decembrī.Vairāku grupiņu bērnu, kā arī skolotāju galvas rotāja sarkanas rūķu cepures.

Pie mūsu lielās egles visus sagaidīja rūķi- mūzikas skolotājas Līga Kurzemniece un Agnese Ušacka, aicinot visus padejot, padziedāt, kopīgi “sameklēt” eglīti un uzburt tādu noskaņu, lai eglīte iedegās…

Paldies gan skolotājām, gan bērnu vecākiem par radošiem un izdomu bagātiem eglīšu rotājumiem!

Novēlam visiem laimīgu, veselīgu , notikumiem bagātu un radošu ieceru pavadītu 2017.gadu!

Ekoskolas koordinatores Santa Šika un Evija Konstantinova

 

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"