^ Uz augšu
Get Adobe Flash player

Putras diena „Pienenīte”

 

10.oktobris ir Starptautiskā Putras diena! Putras programma izglītības iestādē notiek no 9. oktobra līdz 8. novembrim. (oktobris - Putras mēnesis) Ikviena skola un bērnudārzs Putras dienu var atzīmēt pēc saviem ieskatiem sev ērtākajā laikā šajā laika posmā. 

Mūsu „Pienenītē” Putras diena tika atzīmēta 21.oktobrī. Lai visi mūsu lielās „Pienenītes” bērni varētu piedalīties Putras dienas pasākumā un nogaršot putru, pasākumu organizējām divās daļās.

Visas grupiņas pulcējās iestādes foajē, kur visi kopā uzzināja par putras nozīmi cilvēka uzturā. Virtuves saimnieces bija sarūpējušas lielu katlu ar piecu graudu putru. Ļoti priecājāmies, ka pavāres bija padomājušas arī par tiem bērniem, kuriem ir speciālā ēdināšana. Atsevišķi bija pagatavotas prosas un rīsu biezputras.

 

Katras grupiņas bērnu vecāki bija sagādājuši pašu gatavotus ievārījumus. Lielā putras ēšana varēja sākties.

Bērni labprāt kopīgi nogaršoja putru ar ievārījumu. Kopīgā putras baudīšana rosināja bērnu apetīti. Ar prieku vērojām, ka bērni labprāt izēda savas putras bļodiņas un vēlējās ēst papildporcijas.

Tālāk pasākums turpinājās mūzikas zālē ar dziesmām, rotaļām un dejām. Mūzikas skolotājas Gunta, Līga un Antra, kā arī deju skolotāja Aiga bija izdomājušas interesantu Putras dienas norises scenāriju. Pirmajā pasākuma daļā aktivitātes bija pieskaņotas jaunākā un vidējā vecumposma bērniem, savukārt otrajā pasākuma daļā aktivitātes bija pieskaņotas vecākā un sagatavošanas vecuma bērniem.

Bērni un grupu skolotājas aktīvi līdzdarbojās dziedot, dejojot un ejot rotaļās.

Turpmāk plānojam Putras dienas pasākumu ieviest mūsu iestādes pasākumu plānā, tādējādi popularizējot veselīgu uzturu.

Sirsnīgs paldies visiem kolēģiem un iestādes bērnu vecākiem par aktīvu iesaistīšanos pasākuma organizēšanā un norisē.

 

PII „Pienenīte” Ekoskolas padomes pārstāvji

 

Visas tiesības aizsargātas ©   PII "Pienenīte"

Šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes, kas nepieciešamas lapas darbībai nodrošināšanai un apmeklējuma statistikai. Nekādus personas datus mēs neievācam, neapstrādājam un neuzglabājam. Akceptējot šo vai turpinot pārlūkot, jūs piekrītat mūsu konfidencialitātes politikai.